Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jakub Rzeźniczak ma 2-letnie dziecko?! Dlaczego to ukrywał?!

Ostatnio aż grzmiało od plotek, jakoby małżeństwo Jakuba Rzeźniczaka (32 l.) z piękną Edyta Zając-Rzeźniczak (30 l.) rozpadło się. Teraz na jaw wychodzą kulisy tej sytuacji i robi się naprawdę ciekawie. Jak donosi źródło jednego z portali internetowych, Jakub dwa lata temu został tatą...

W 2016 roku Edyta została żoną piłkarza i wówczas nic sobie nie robiła z pogłosek na temat niewierności piłkarza. Zarówno przed jak i po ślubie zgodnie zaprzeczali doniesieniom prasy o rozrywkowym życiu sportowca. 

Reklama

Zapewniali, że między nimi świetnie się układa, a dowodem na to miały być publikowane przez nich romantyczne zdjęcia. 

Jednak czar prysł i niedawno w mediach pojawiły się informacje o rozpadzie małżeństwa. Piłkarz dał się przyłapać na czułościach z piękną blondynką, a Edyta chyba przestała już tolerować jego zdrady. 

Teraz jednak na jaw wychodzą inne, znacznie ciekawsze fakty. Jak donosi źródło serwisu Pudelek, Jakub dwa lata temu został tatą, ale to nie modelka jest mamą maluszka. 

"Kuba ma opinię dobrego człowieka wśród kibiców, bo niejednokrotnie wspierał akcje charytatywne - przelewając spore sumy na hospicja czy odwiedzając oddziały onkologii dziecięcej. Szybko okazało się, że jego 'dobre serce' wynika z chęci odkupienia win z życia prywatnego.

Spotykał się z matką swojego dziecka w tajemnicy przed żoną. Wszyscy wiedzieli, że z Edytą jest nieszczęśliwy i nic, poza sakramentem i kontraktem z marką biżuterii, ich nie łączy, a on tylko czekał na dobry moment, żeby to zakończyć" - relacjonuje informator. 

Gdy jednak okazało się, że kobieta, z którą się spotykał, jest w ciąży, postanowił jednak spróbować szczęścia z żoną. 

"Przestraszył się, że jego romans wyjdzie na jaw i jego nieposzlakowana dotąd opinia na tym ucierpi. Stwierdził, że spróbuje uratować związek z Edytą i zamiecie wszystko pod dywan. Niestety, nie udało się i ostatecznie się rozstali. Jednak nawet teraz, kiedy mógłby stworzyć córce dom, spotyka się z innymi kobietami" - dodaje źródło serwisu. 

Jeżeli to wszystko jest prawdą, nic dziwnego, że Edyta miała w końcu dość i rozstała się z mężem...

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Zając-Rzeźniczak | Jakub Rzeźniczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje