Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Co? Jakub Rzeźniczak zostawił żonę?! Już widywany jest ze znaną piosenkarką!

Jak donosi jeden z portali, Jakub Rzeźniczak (32 l.) i Edyta Zając (30 l.) podobno nie są już razem. Piłkarz już widywany jest u boku innej...

O kryzysie w związku Edyty i Kuby mówiło się niemal od ich ślubu w 2016 roku.

Reklama

Gdy rok później piłkarz dostał propozycję gry w azerskim klubie, żona nie zdecydowała się mu towarzyszyć. Media od razu uznały to za dowód na kryzys. 

Edyta próbowała swych sił w telewizji, ale skończyło się na udziale w "Agencie". Sama sprawa rzekomego kryzysu nieco przycichła. 

Do teraz. Jak bowiem donosi Pudelek, Rzeźniczak odszedł od żony i już ponoć mocno zbliżył się do piosenkarki Candy Girl (SPRAWDŹ)

"Kuba już w styczniu chciał zostawić żonę, ale ona przekonywała go, żeby ratowali to, co mają. Kolejny raz. W końcu ją rzucił. Oficjalnie rozstali się jakieś półtora miesiąca temu, bo nie udało im się ocalić tej relacji. Teraz przychodzi do jakiejś drugoligowej piosenkareczki" - zdradza portalowi osoba z bliskiego otoczenia Rzeźniczaka. 

Kuba faktycznie na ostatnim meczu Polski z Izraelem pojawił się w towarzystwie Candy. Do tego Edyta na Instagramie przestała obserwować męża! 

***

Nie znasz żadnego przeboju Candy Girl? Sprawdź TUTAJ.

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje