Reklama
Reklama

Jakub Rzeźniczak boleśnie skrytykowany przez fanów. Nie zostawili na nim suchej nitki

Jakub Rzeźniczak (36 l.) i Paulina Nowicka powiedzieli sobie sakramentalne "Tak". Niestety, ich szczęście przerwała fala krytyki, która wylała się na małżeństwo po udostępnieniu w sieci ślubnych fotografii. Większość fanów nie była zachwycona ich decyzją o szybkiej ceremonii.

Paulina Nowicka nową żoną Jakuba Rzeźniczaka

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka od jakiegoś czasu przebywają w Stanach Zjednoczonych. To właśnie na malowniczej Florydzie odbył się ślub pary. Świeżo upieczone małżeństwo po oficjalnej ceremonii bawiło się na imprezie w Ocean Drive w Miami Beach.

Zakochani nie mogą jednak w pełni cieszyć się swoim szczęściem. W sieci pojawiło się bardzo dużo komentarzy internatów, które wprost krytykują Jakuba. Według nich nie powinien robić tego tak szybko.

Reklama

Jakub Rzeźniczak pod obstrzałem fanów

Syn Jakuba Rzeźniczaka zmarł 27 lipca 2022 roku. Według internatów ślub z nową partnerką jest nie na miejscu, ponieważ od tragedii minęło zbyt mało czasu. Fani piłkarza nie kryli swojego oburzenia w sieci. Większość nie zostawiła na nim suchej nitki:

"Lepszego momentu na ślub nie mogliście wybrać, naprawdę porażka";

"Totalne dno! Ciężko było przeczekać parę miesięcy. Pewnie panna chciała zaznaczyć swoją pozycję. Ale obrączka nie jest smyczą. Kundel prędzej czy później ucieknie. A Kuba... no cóż... typowe zachowanie piłkarzyka, który karierę robi w sieci zamiast na boisku. Skoro w tajemnicy to trzeba było nie pokazywać wszystkim, jakim jesteś skończonym d*pkiem";

"Jakby to było z prawdziwej miłości, to nie robilibyście rozgłosu, a to wygląda, jakby nowa dziewczyna chciała zrobić na złość Magdzie"

"Co za patologia - to się w pale nie mieści. Jak można po takiej tragedii cieszyć te mordy na ustawianych zdjęciach ? Przecież normalny człowiek potrzebuje wsparcia, wyciszeni przepracowania traumy, a tutaj bajlando dwóch pustaków".

Wśród komentarzy fanów Rzeźniczaka znalazły się również i takie, które postanowiły wesprzeć piłkarza w podjętej decyzji. Część internautów życzy mu także wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Takie głosy są jednak w mniejszości:

"Ludzie zostawcie już ich w spokoju!";

"Magda zła, bo obnosi się ze swoją żałobą. Kuba zły, bo nie pokazuje żałoby. Ludzie, Opamiętajcie się!! Skupcie się na swoim życiu. Co za mentalność, wszyscy eksperci od analizy życia i zachowań innych...".

Kim jest Paulina Nowicka?

Paulina Nowicka jest absolwentką studiów magisterskich kierunku resocjalizacja na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Żona Jakuba Rzeźniczaka w 2018 roku wzięła udział w jednym z teledysków rapera DonGURALesko. Z kolei w 2016 roku próbowała swoich sił w konkursie Miss Wielkopolski.

Nowicka przez jakiś czas pracowała jako specjalista ds. komunikacji w drugoligowej Stali Rzeszów. Zrezygnowała z pełnienia tej funkcji w 2021 roku. Kiedy Nowicka pracowała w Rzeszowie, zaczęła spotykać się z Jakubem Rzeźniczakiem. Piłkarz plotki o nowym związku potwierdził dopiero w sierpniu 2021 roku. Po paru miesiącach para pochwaliła się w swoich social mediach podróżą do Nowego Jorku. To właśnie tam oświadczył się swojej żonie.

Rzeźniczak nie ukrywał, że związek z Nowicką jest dla niego bardzo ważny, kiedy zmarł mu syn, wyjawił w mediach społecznościowych, że nowa partnerka bardzo go wspiera i pomaga w trudnych chwilach. Czy w takiej sytuacji nie lepiej było jednak mimo wszystko poczekać i wykazać się cierpliwością?

Zobacz też:

Afera po wywiadzie Stępień w "Dzień Dobry TVN". Kalczyńska reaguje na oskarżenia

Stępień jednak odwiedziła grób syna we Wszystkich Świętych. Ten widok odebrał jej mowę

Stępień przerywa milczenie po śmierci syna. Poruszające słowa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jakub Rzeźniczak | Paulina Nowicka | Magdalena Stępień
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy