Reklama
Reklama

Jaka prywatnie jest Agata Duda? Horoskop zdradza, jaką żoną jest pierwsza dama!

Agata Duda (50 l.) jak ognia unika wywiadów czy konferencji i rzadko zabiera głos na ważne społecznie tematy, dlatego jawi się obywatelom jako bardzo tajemnicza pierwsza dama. W tej sytuacji z pomocą przychodzi astrologia. Na podstawie horoskopu ukochanej prezydenta udało się ustalić, jaka jest prywatnie!

Agata Duda urodziła się 2 kwietnia 1972 roku, zatem jest zodiakalnym Baranem. Od 2015 roku pełni urząd pierwszej damy, jednak rzadko wypowiada się w wywiadach czy na konferencjach, przez co sprawia wrażenie bardzo tajemniczej osoby, o której obywatele wiedzą niewiele. 

Nie da się ukryć, że ukochana prezydenta milczała, kiedy w całej Polsce odbywały się protesty w obronie praw kobiet. Wokalistka Misia Furtak podsumowała nawet działania Agaty przez ostatnie sześć lat utworem składającym się z... 33 sekund ciszy

Reklama

Wszyscy zastanawiają się, jaka Duda jest prywatnie i przede wszystkim - jak spełnia się w roli żony Andrzeja. W tej sytuacji z pomocą przychodzi astrologia. Na podstawie horoskopu udało się ustalić, jaka jest naprawdę!

Agata Duda jest zodiakalnym Baranem i... namiętną kochanką

Okazuje się, że Andrzej Duda jest sporym szczęściarzem. Kobiety spod znaku Barana mają w sobie wiele zmysłowości i chętnie przejmują inicjatywę. Mimo to nie lubią obnosić się zbytnio z uczuciami, czego przyszły prezydent doświadczył, gdy Agata na początku znajomości była nieco chłodna i zdystansowana. 

Pani Baran nie należy do typu "kury domowej", wręcz przeciwnie - lubi być rozpieszczana przez partnera oraz kocha luksus i wygodę. Można więc powiedzieć, że pierwsza dama jest teraz w swoim żywiole! 

Co więcej, zodiakalne Barany są namiętnymi kochankami, a do tego zawsze dbają o siebie, co Agata udowadnia ewolucją swojego eleganckiego stylu. Na dodatek to bardzo wierne i oddane znaki.

Zaskoczeni?

Zobacz też:

TikTokerka analizuje horoskop Roberta Lewandowskiego. "Fani zobaczą wiele bramek"

Kolejne osoby tracą pracę w "Newsweeku". Tak naczelny tłumaczy swoją decyzję

Nerwowo na planie "You Can Dance"! Kasia Cichopek i Ida Nowakowska ostro się pokłóciły!

Celebryci mogą więcej? Aktywiści atakują Drake'a za prywatny lot

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Duda | Andrzej Duda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama