Reklama
Reklama

TikTokerka analizuje horoskop Roberta Lewandowskiego. "Fani zobaczą wiele bramek"

Robert Lewandowski (33 l.) oficjalnie przeszedł do klubu FC Barcelona. Pewna TikTokerka postanowiła zbadać horoskop piłkarza pod kątem przyszłej kariery. Układ planet rzeczywiście pokrywa się z wydarzeniami, które miały ostatnio miejsce!

Robert Lewandowski po ośmiu latach przechodzi z Bayernu Monachium do FC Barcelony. Piłkarz podpisał już trzyletni kontrakt z możliwością przedłużenia. Teraz jego rodzinę czeka przeprowadzka do słonecznej Hiszpanii.

Analiza horoskopu Roberta Lewandowskiego

Jedna z TikTokerek zajmująca się astrologią kobiecości postanowiła dokładnie zbadać horoskop Lewandowskiego pod kątem ostatnich wydarzeń.

"Justbogini" twierdzi, że w czasie transferu Roberta do katalońskiego klubu, Słońce przechodziło przez jego medium coeli (MC), czyli punkt kardynalny horoskopu (jego oś).

Reklama

Wiążą się z tym takie hasła, jak powołanie, kariera, misja, realizacja zawodowa, wysoka pozycja społeczna, władza, prestiż czy sława.

To prognozuje jeszcze większy rozkwit jego kariery w najbliższym miesiącu.

Kibice zobaczą wiele bramek w jego wykonaniu

MC oznacza również konkurencję, a jednostki naładowane jego energią wdają się w ustalanie hierarchii i rankingów oraz stosunki dominacji. To by wyjaśniało dyskusje na temat przejęcia przez "Lewego" legendarnej dziewiątki, z którą na boisku grał do tej pory Memphis Depay.

Co więcej, problemy z transferem mógł odzwierciedlać Neptun, który tranzytuje w jego szóstym domu. Dodatkowo Robert ma tranzyt Saturna w czwartym domu, który już się kończy, więc zdaniem ekspertki piłkarz nie kłamał, gdy mówił, że ostatnie lata były dla niego trudne.

Teraz z kolei zaczyna się dla niego bardzo korzystny okres. Co to oznacza w praktyce?

Już nie możemy się doczekać!

Zobacz też:

Lwy zrobią wszystko, żeby osiągnąć cel. Są ambitne i uparte. Oto gwiazdy spod tego znaku

Lewandowski z żoną zamieszkają w... gejowskim raju! Fani dopatrzyli się w tym ukrytego przekazu!

Putina w Teheranie zastąpił sobowtór? Tak twierdzi szef ukraińskiego wywiadu

"Po co takie oszustwo?". Magda Gessler majstrowała przy zdjęciach?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski | horoskop | FC Barcelona
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy