Reklama
Reklama

Agata Duda zadaje szyku w pięknych garniturach. Stylista jest zachwycony!

Agata Duda od jakiegoś czasu prezentuje się nam w zupełnie nowym wydaniu. Pierwsza Dama pokochała piękne, skrojone na miarę garnitury. Zmianę na plus ocenia stylista. "Dodają eleganckiego i gustownego aspektu wizualnego" - przyznaje Daniel Jacob Dali.

Agata Duda zadaje szyku w pięknych garniturach

Styl Agaty Dudy zawsze był szeroko komentowany w mediach. Polska Pierwsza Dama zawsze potrafiła ubrać się z klasą i adekwatnie do okazji, zachwycając nas dopasowanymi garsonkami oraz sukienkami z motywem kwiatowym, jednak we wciąż stonowanych kolorach. Mimo wielkiej elegancji, jej stroje nie były zbyt awangardowe, czy nowoczesne. Chociaż coraz częściej zaczęła korzystać z usług projektantów, to wciąż nie było to.

Ostatnio Agata Duda przeszła niezwykłą metamorfozę! Coraz chętniej sięga po garnitury, w których wygląda fenomenalnie. Idealnie skrojone na miarę, leżą na niej świetnie, podkreślając sylwetkę. Pierwsza dama przestała się także bać intensywnych kolorów, sięgając po marynarki we wszystkich kolorach tęczy. Dodatkowo Agata Duda odświeżyła również fryzurę - zaczęła się inaczej czesać, co dodało jej wyjątkowego charakteru.

Reklama

Nowy styl żony Andrzeja Dudy dostrzegają również profesjonaliści. Na łamach "Super Expressu" metamorfozę Pierwszej Damy komentuje stylista Daniel Jacob Dali. Ten zdecydowanie docenia zmianę.

Stylista nie ukrywa, że zmienią jest naprawdę zachwycony. Podoba mu się, że Agata Duda nie boi się nosić intensywnych kolorów, czym zyskuje na aspekcie wizualnym.

A jak wam podoba się nowy styl Pierwszej Damy?

Zobacz też:

Julia Wieniawa znów w kusej sukience. Wszystko prześwituje, trochę przesadziła?

Cristiano Ronaldo zaatakował po meczu autystycznego 14-latka! Jego rodzina nie przyjmuje przeprosin

Węże 2022: Wybrano najgorszy film i najgorszego aktora. Mamy listę zwycięzców

Potężna eksplozja nad Chersoniem. Media o uderzeniu w lotnisko

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Duda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy