Reklama
Reklama

Misia Furtak nagrała piosenkę o działalności Agaty Dudy: „To odzwierciedlenie rzeczywistości”

Misia Furtak to liderka byłego zespołu très.b, która rozpoczęła solową karierę muzyczną. Jej najnowsza twórczość jednak zupełnie zaskoczyła fanów. Wokalistka opublikowała utwór... podsumowujący działania Agaty Dudy przez ostatnie sześć lat. „To odzwierciedlenie rzeczywistości” - tłumaczy artystka. Takiej piosenki z pewnością nigdy nie słyszeliście!

Misia Furtak to pochodząca z Zielonej Góry kompozytorka, wokalistka i basistka, a także laureatka Paszportu Polityki oraz Fryderyka za debiut roku z zespołem très.b, który tworzyła przez osiem lat. Muzyków poznała podczas studiów muzycznych w Danii.

Wychowała się w rodzinie o korzeniach łemkowskich. Wystąpiła na wielu festiwalach muzycznych i próbuje sił z rozmaitymi muzykami. W Radiu dla Ciebie prowadzi audycję "Pałac kultury".

Pierwszą EP-kę wydała jeszcze jako Misia Ff, promując utwory takie jak "Mózg" czy "Kartonem". Jej najnowsza twórczość zupełnie zaskoczyła fanów!

Reklama

Misia Furtak wydała piosenkę o postawie Agaty Dudy

Misia Furtak wydała właśnie wymowny utwór zatytułowany po prostu "Agata". Takiej piosenki z pewnością nigdy nie słyszeliście!

Nie da się ukryć, że pierwsza dama milczała, kiedy w całej Polsce odbywały się protesty w obronie praw kobiet. Zawiodła obywateli właściwie we wszystkich ważnych społecznie momentach.

"30 sekund ciszy AGATY ❤️ Kocham Twoje poczucie humoru" - czytamy pod postem, ale komentarze na YouTubie są wyłączone. Użytkownicy posłużyli się jednak Twitterem, aby wyrazić swoją opinię.

Co więcej, utwór został premierowo wykonany 19 listopada podczas koncertu wokalistki w warszawskim Niebie, tuż przed występem brytyjskiej piosenkarki Arlo Parks.

Jak Wam się podoba? Trafiła w punkt?

Zobacz też:

Barbara Kurdej-Szatan popłakała się podczas wywiadu z Magdą Mołek!

Paulina Młynarska grzmi o "rejestrze ciąż"! Jest przerażona decyzją rządzących

Joanna Koroniewska-Dowbor zdobyła się na szczere wyznanie

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Duda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy