Reklama
Reklama

Jagger wywołał prawdziwą burzę. Ukochana zaprzeczała, a znajomi ich wydali... Zaręczył się z 36-latką

Mick Jagger wywołał prawdziwą sensację. Od niedawna na palcu jego ukochanej da się zauważyć pokaźny pierścionek. Tym większą uwagę zwraca jego umiejscowienie – kobieta nosi go bowiem na serdecznym palcu. Czyżby para się zaręczyła? Choć 36-letnia ukochana gwiazdora temu zaprzecza, przyjaciele pary wyjawili prawdę.

Mick Jagger oświadczył się ukochanej? Jej znajomi zdradzili prawdę

W zeszłym tygodniu oszałamiająca dziewczyna Micka Jaggera, Melanie Hamrick, została zauważona z błyszczącym pierścionkiem na palcu. Podczas gdy 36-letnia tancerka baletowa upierała się, że pierścionek, który dostała od wokalisty nie jest zaręczynowy, jej przyjaciele twierdzą co innego.

Ich zdaniem Melanie i 79-letni Mick są w rzeczywistości zaręczeni. Bliscy pary twierdzą, że Melanie przyznała się do zmiany swojego statusu, podczas niedawnej podróży do Nowego Jorku. Wyznała wówczas, że jest narzeczoną Micka.

Reklama

"Melanie była w American Ballet Theatre i opowiadała swoim przyjaciołom, że jest zaręczona z Mickiem" - twierdzi źródło "The Mirror".

36-latka podobno dała jasno do zrozumienia, że to jej pierścionek zaręczynowy i teraz jest narzeczoną. Zdradziła także, że jej rodzina całkowicie rozumie ich zaręczyny i jest zachwycona z tego powodu.

Źródło wyjawiło także, że para nie zamierza śpieszyć się z ożenkiem: "Nie ma planów na ślub, ale zaręczyny wiele dla Melanie znaczą. Wszyscy jej przyjaciele cieszą się szczęściem, które ją spotkało".

"MailOnline" skontaktował się z przedstawicielami Melanie i Micka w celu uzyskania komentarza, lecz na ten moment obydwoje powstrzymali się od ujawnienia prawdy mediom.

Ukochana Jaggera wszystkiego się wypiera. Pierścionek nie ma oczywistego znaczenia?

Melanie, która dziewięć lat temu poznała wokalistę The Rolling Stone, wcześniej śmiała się z plotek o zaręczynach. Zapytana o pierścionek, w którym została przyłapana w listopadzie, wyjaśniła:

"Muszę chichotać, bo czy Mick dał mi pierścionek? Tak. Czy to przez ten palec? Tak. Ale czy jesteśmy jak ch****ne nastolatki, kiedy dajemy sobie nawzajem..." - przerwała w pół zdania, by ostatecznie skonkludować swoją wypowiedź słowami: "W moim umyśle to pierścionek obietnicy. Będziemy niedojrzali i nazwiemy to pierścionkiem obietnicy".

Para, która poznała się na koncercie w Tokio, ma sześcioletniego syna Deveraux "Devi" Octaviana Basila Jaggera. Jagger ma ośmioro dzieci. Kochliwy muzyk wreszcie się ustatkuje? Mike Jagger spłodził dotąd ośmioro dzieci z pięcioma różnymi kobietami. Jego najstarsze dziecko, córka o imieniu Karis, ma 52 lata i jest owocem krótkiego związku muzyka z aktorką i piosenkarką Marshą Hunt.

Potem później przyszła na świat jego córka Jade, która ma teraz 51 lat. Jade jest jego dzieckiem wynikłym ze związku z byłą żoną Biancą, z którą gwiazdor był żonaty od 1971 do 1978 roku.

Zobacz też:

Krystyna Pawłowicz uderza w Micka Jaggera. "Czy Pan jest osobą wierzącą w Christmas?"

Król disco polo jeszcze nie spotkał się z czymś takim. We Włodawie rzucano w niego jajkami

Nie do wiary, o co oskarżają Igę Świątek! Gruba afera tuż przed Wimbledonem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mick Jagger
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy