Reklama
Reklama

Krystyna Pawłowicz uderza w Micka Jaggera. "Czy Pan jest osobą wierzącą w Christmas?"

Krystyn Pawłowicz (70 l.) już nieraz zasłynęła jako orędowniczka wartości i postaw chrześcijańskich. Tym razem członkini Trybunału Stanu postanowiła zawalczyć o swoje ideały na międzynarodowej arenie. Napisała więc do lidera legendarnych Rolling Stonesów z pytaniem, czy traktuje on święta na poważnie. Odpowie?

Krystyna Pawłowicz upomina Micka Jaggera

Lider legendarnego zespołu The Rolling Stones - Mick Jagger - jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Zazwyczaj informuje swoich fanów o nadchodzących koncertach i nowych nagraniach, czasem chwali się także zdjęciami z wakacji. Tym razem postanowił złożyć wszystkim bożonarodzeniowe życzenia.

25 grudnia 79-latek udostępnił w sieci świąteczne zdjęcie. Wokalista pozuje na tle choinki i życzy fanom wesołych świąt. Pod postem pojawiła się masa komentarzy z całego świata - życzenia przesyłają muzykowi fani z całego świata - od Berlina po Buenos Aires.

Reklama

Wśród komentarzy znalazła się także wypowiedź pewnej Polki, która chyba jednak nie jest wierną słuchaczką zespołu, który zasłynął piosenką "Sympathy for the Devil".

Krystyna Pawłowicz komentuje posta lidera The Rolling Stones

Okazuje się, że post legendarnego muzyka postanowiła skomentować posłanka Krystyna Pawłowicz. Jak to zwykle bywa, w swojej wypowiedzi przemyciła wątki chrześcijańskie i patriotyczne.

Członkini Trybunału Stanu złożyła liderowi Rolling Stones świąteczne życzenia, ale dodała do tego jeszcze niewygodne pytanie:

"Merry Christmas ... Czy Pan jest osobą wierzącą w Christmas?" - napisała zaczepnie posłanka.

To nie były jednak wszystkie wątpliwości kontrowersyjnej prawniczki. Pani profesor postanowiła wyciągnąć Micka Jaggera do tablicy i zapytać go o inne palące kwestie:

"Był Pan u spowiedzi? A może na Mszy Świętej w czasie Święta Christmas?" - czytamy w komentarzu nauczycielki akademickiej.

Choć prawniczka zwróciła się do legendy rocka w języku polskim, użyła angielskiej formy "christmas", co zapewne pomoże Mickowi Jaggerowi zrozumieć treść komentarza.

Jak przewidują fani Krystyny Pawłowicz, muzyk powinien wkrótce odpowiedzieć na wszystkie pytania.

"Czekam niecierpliwie na wyczerpującą odpowiedź Pana Jaggera. Oczywiście po polsku i z adresem parafii, w której był na mszy świętej" - napisał jeden z internautów.

Nie wiadomo jednak, czy wokalista The Rollling Stones pofatyguje się, by odpisać na wiadomość polskiej patriotki. Wszak, jak mówił podczas swojego - ostatniego jak dotąd - koncertu w Warszawie: "Jestem za stary, by być sędzią, ale jestem dość młody, by śpiewać".

Zobacz też:

Omenaa Mensah i jej mąż zorganizowali kolację wigilijną. Aż trudno uwierzyć w ich dobroć 

Była członkini Spice Girls została zaproszona na "Sylwester Marzeń" w Zakopanem. Fani chcą, by odwołała występ

"M jak miłość": Anna Mucha wyjęła pierś w słusznej sprawie. Aktorka bije na alarm

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mick Jagger | Krystyna Pawłowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy