Reklama
Reklama

Jacyków apeluje do Polaków: Zmieniajcie skarpetki, zanim wsiądziecie do samolotu

Tomek Jacyków (45 l.) to kolejny celebryta (po Hannie Bakule i Marcinie Mellerze), który uważa, że Polacy nie dbają o siebie.

Jacyków na łamach magazynu "Vu Mag" stwierdza, że Polacy "uwielbiają smród" i nie dbają o higienę osobistą, przebywając w miejscach publicznych.

Niektórzy brzydki zapach próbują zaperfumować. On jednak zawsze rozpozna brudasa, dlatego apeluje do rodaków, by szczególnie przygotowywali się, wyruszając w podróż samolotem.

"Zmieniajcie skarpetki, zanim wsiądziecie do samolotu, bo nie jesteście tu sami!" - zżyma się. "Liczę, że gdy kolejnym razem wsiądę do samolotu, to nie będę po smrodzie rozpoznawał, kto Polak, a kto obcokrajowiec! (...) Dochodzimy w pewnym momencie do wniosku, że ludzie naprawdę uwielbiają smród. Naturalny zapach innego człowieka jest swego rodzaju fetyszem, wszyscy lubimy smrody!".

Reklama

Jak myślicie, faktycznie jest aż tak źle? Ostatnio Hanna Bakuła skrytykowała polskich mężczyzn, podkreślając, że to grube flejtuchy z zaniedbanymi dłońmi, żółtymi piętami, a do tego strasznie łysiejący...
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Jacyków | Hanna Bakuła
Reklama
Reklama
Reklama