Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jacek Rozenek: Związek pary kwitnie!

Wkrótce minie rok, odkąd zamieszkali razem. Dziś są pewni, że to była najlepsza decyzja w ich życiu i oboje mówią otwarcie, jak bardzo są ze sobą szczęśliwi.

- Jak każda dziewczynka marzyłam o białej sukni... Ale teraz nie mam ciśnienia, bo jest mi dobrze tak, jak jest. Chciałabym dobrze poznać Jacka i żeby on poznał mnie - wyznała "Gali" Roksana Gąska (25 l.) w pierwszym wywiadzie udzielonym wspólnie z Jackiem Rozenkiem (49 l.).

Reklama

Aktor nie daje jednak za wygraną. Co jakiś czas namawia ukochaną na ślub, bo wie, że po raz pierwszy ma u boku właściwą kobietę.

Zdradził, iż mimo dużej różnicy wieku, bardzo wiele ich łączy, m.in. pochodzenie z wielodzietnej rodziny. Roksana ma ośmioro rodzeństwa, Jacek - czworo.

- Wychowałem się na warszawskiej Pradze. Moja rodzina była kochająca, ale bardzo biedna. To też nas łączy - wyjawił artysta.

Nie bez znaczenia jest, że kobieta ma świetny kontakt z synami aktora ze związku z Małgorzatą Rozenek- Majdan. - Polubiliśmy się od pierwszego spotkania - zdradziła i dodała, że na razie nie myśli o własnych dzieciach.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:


Dowiedz się więcej na temat: Jacek Rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL