Reklama

Reklama

Reklama

Jacek Jelonek z trenuje z partnerem do "Tańca z Gwiazdami". Mają szansę sięgnąć po Kryształową Kulę?

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" powróci na antenę Telewizji Polsat już 29 sierpnia o godzinie 20:05. Dziś już wiemy, jakie pary będą próbować swoich sił na słynnym parkiecie 13. edycji. Jednym z największych zaskoczeń okazała się para męska, pierwsza w historii polskiego show. Stworzy ją Jacek Jelonek i Michael Danilczuk.

Jacek Jelonek w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"

Wielkimi krokami zbliża się 13. edycja programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Długo musieliśmy czekać na ostateczną listę par. Dziś już wiemy, że największym zaskoczeniem dla widzów, okazała się pierwsza w historii show męska para. Niewątpliwie oczy wszystkich skierowane będą na Jacka Jelonka. 

Jelonek znany jest z 1. edycji gejowskiego reality "Prince Charming", w którym randkował i szukał miłości. Teraz postanowił spróbować swoich sił w tańcu z partnerem. Czy uda im się sięgnąć po Kryształową Kulę?

Reklama

W jury show zasiądą niezmiennie: Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski i Andrzej Piaseczny. Program poprowadzi Krzysztof Ibisz w towarzystwie Pauliny Sykut-Jeżyny i Izabeli Janachowskiej.

Jacek Jelonek w parze z Michaelem Danilczukiem

Jackowi na parkiecie będzie towarzyszyć Michael Danilczuk. To tancerz, który stał się popularny dzięki udziałowi w brytyjskiej wersji "Tańca z gwiazdami". Okazuje się, że już od dzieciństwa wykazywał talent i pasję. Miał 7 lat, gdy mama zapisała go na kurs do lokalnego studia. 

Gdy miał zaledwie 14 lat zdobył tytuł wicemistrza podczas Mistrzostw Polski Juniorów. Jego kariera nabrała tempa, a Michael nie zwalniał. Odnosił liczne sukcesy, reprezentując Polskę w krajowych i międzynarodowych zawodach.

Pracował również jako choreograf, a swoje umiejętności prezentował w brytyjskich programach rozrywkowych "Taniec z Gwiazdami, BBC "Strictly Come Dancing".

Jacek Jelonek trenuje do pierwszego odcinka

Teraz Jacek Jelonek i Michael Danilczuk rozpoczęli wspólne treningi. Wygląda na to, że świetnie się dogadują i jest między nimi taneczna chemia. Jednak sam urok osobisty nie wystarczy! Panowie muszą przygotować się technicznie do 13. edycji "Tańca z Gwiazdami", a do tego potrzebne są wielogodzinne ćwiczenia.

Czy mają szansę zostać pierwszą męsko-męską parą, która zdobędzie Kryształową Kulę?

Zobaczcie, jak trenowali!

Najnowszy sezon "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" ruszy 29 sierpnia o 20:05 w stacji Polsat.

Wszystkie odcinki "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" dostępne są na PolsatGO (tutaj).

***

Zobacz też:

"Taniec z gwiazdami": Znamy cały skład nowej edycji! Ostatnie nazwisko może zaskoczyć...

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" jednak z Andrzejem Piasecznym? Znamy skład jury!

Dorota Szelągowska wyjawiła, na co choruje jej córka. Leczy się od urodzenia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Jelonek | "Taniec z gwiazdami"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy