Reklama
Reklama

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak o coming oucie. "Mój ojciec był homofobem"

Gwiazdor 13. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i zwycięzca randkowego reality show „Prince Charming” wraz ze swoim partnerem Oliwerem Kubiakiem opowiedzieli w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem o momentach, w których wyznali swoim rodzinom, że są gejami. Okazało się, że partner popularnego modela nie miał w dzieciństwie lekko…

Miłość spotkana w programie

Program "Prince Charming" był w polskiej telewizji przełomowy. Pierwszy gejowski reality show, w którym przystojny Jacek Jelonek szukał miłości, był szeroko komentowany w mediach. Wybrankiem modela był Oliwer Kubiak. Para udowodniła, że w takim programie można spotkać drugą połówkę, bo nieprzerwanie tworzy szczęśliwy związek.

Ze wsparciem od ukochanego

Jesienią 2022 roku Jacek Jelonek znów zaistniał w telewizji dzięki udziałowi w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Znów był na ustach wielu, bo z Michaelem Danilczukiem stworzył pierwszą męsko-męską parę w historii polskiej edycji show. Poświęcenie się tanecznym treningom i występom na żywo nie osłabiło ich relacji, Oliwer regularnie wspiera go z trybun dla publiczności.

Reklama

Coming out Jacka i Oliwera

Przed finałem "Tańca z Gwiazdami" (poniedziałek 31 października) para gościła w programie "Demakijaż". Krzysztof Ibisz zapytał obu o niełatwy moment w ich życiach, czyli wyznanie otoczeniu, że są gejami. Jacek Jelonek najpierw opowiedział o tym swoim najbliższym przyjaciołom, a dopiero po pewnym czasie rodzinie.

Popularny model przyznaje, że miał dużo szczęścia, że tak wyglądała jego młodość i coming out. Inaczej wyglądała kwestia w przypadku jego partnera, Oliwera Kubiaka.

Nie każdy jednak akceptował zachowanie młodego chłopca.

Także jeżeli chodzi o czas przed ogłoszeniem informacji swojej mamie, Oliwer przeżywał trudne chwile.

Dla Oliwera ten moment był wielką ulgą. Z jego barków spadł wielki ciężar.

Jak wygląda codzienne życie pary? Zobacz, co opowiedzieli w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem!

Wszystkie odcinki programu "Demakijaż", w którym gwiazdy wyznają swoje sekrety, dostępne są w Polsat Go.

Zobacz również:

Oliwer Kubiak broni Jelonka po słowach Qczaja. Burza w sieci!

Jacek Jelonek i Oliwier Kubiak zaciskają pasa? Tak radzą sobie z inflacją!

"Taniec z Gwiazdami": Krytyka Jelonka. "Co tydzień jest to samo"!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy