Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jacek Borkowski: Oto nowa miłość!

Jacek Borkowski (59 l.) zakończył znajomość z poprzednią partnerką i znów jest zakochany!

Jeszcze niedawno widywany był w towarzystwie uroczej brunetki - Katarzyny z Trójmiasta. Jacek Borkowski poznał ją na początku roku przez portal internetowy. - Zaczęliśmy rozmawiać, dotarło do mnie, że mam do czynienia z inteligentną kobietą, która wie, o co w życiu chodzi - przyznawał wtedy wyraźnie zauroczony artysta.

Reklama

Jakież było zdziwienie jego fanów, gdy ostatnio opublikował w internecie zdjęcie z uroczą blondynką! Widać na nim, jak oboje czule zbliżają się do siebie twarzami. Jedno spojrzenie wystarczy, by zrozumieć, jak bardzo jest szczęśliwy. - To ona? - zapytali aktora dziennikarze "Na żywo" chwilę po opublikowaniu fotografii. - To inna ona - odpowiedział krótko i tajemniczo.

Jacek, który tegoroczne wakacje spędza w stolicy, często widywany jest na warszawskiej Starówce, gdzie chętnie przechadza się w towarzystwie nowej wybranki. Zakochani wydają się nic sobie nie robić z zainteresowania gapiów. Romantyczne uniesienia w ramionach ukochanej są niewątpliwie inspirujące dla aktora. Właśnie napisał i nagrał dwie nowe piosenki "Warsaw by night" oraz "Jeszcze idzie z nami nasza miłość".

Zapytany o wcześniejszą sympatię - Katarzynę - gwiazdor dyskretnie milczy. Podobno do rozstania przyczyniło się medialne zamieszanie, jakie zrobiło się wokół artysty po opublikowaniu ich wspólnych zdjęć. Dodatkową przeszkodą była też dzieląca ich odległość.

Na szczęście teraz może spokojnie myśleć o przyszłości u boku ślicznej warszawianki. - Dzieci dają mi zielone światło na to, bym jeszcze się zakochał. One wiedzą, że kochałem ich matkę i o niej nie zapomnę, ale życie toczy się dalej - mówi aktor.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dowiedz się więcej na temat: Jacek Borkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje