Reklama
Reklama

Iza Małysz zachwyciła na ślubie. Jej kreacja robi furorę

Sezon śluby w pełni, a duża część sław już ma za sobą kilka imprez. Do grona szczęśliwych gości zaliczyć można Adama Małysza i jego żonę Izę. Zakochani w sobotę brylowali na ceremonii, a publika zwróciła uwagę na ich stroje. Takie modele to hit tego sezonu!

Sezon weselny 2023. Gwiazdy coraz odważniejsze

Moda ślubna od lat jest uwielbianym tematem wśród celebrytek. Panie z rodzimego show-biznesu dokładają wszelakich starań, by na weselu wypaść iście gwiazdorsko. Niestety duża część z nich wpada w błędne koło i przesadza. Ostatnio głośno było o influencerce, która na ceremonię zdecydowała się przywdziać białą sukienkę i przyćmić pannę młodą. W sieci zrobił się burza, a duża część pań groziło, że wylałyby na nią barszcz!

Reklama

Na szczęście w mediach pojawiają się również gwiazdy, z których warto brać przykład, jeżeli chodzi o modę weselną. Do tych osób na pewno można zaliczyć Izę Małysz, która zachwyciła na imprezie!

Iza Małysz zachwyciła na ślubie. Jej kreacja robi furorę

Adam i Iza Małysz za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwalili się fanom, że w minioną sobotę bawili się na weselu. Publika od raz zwróciła uwagę na ich eleganckie stroje. Najsłynniejszy skoczek postawił na klasykę i zadał szyku w dobrze skrojonym, ciemnym, szarym garniturze. Do tego dobrał ciemny krawat i poszetkę.

Pomimo tego, że sportowiec prezentował się znakomicie, to przyćmiła go Iza. Ukochana narciarza zdecydowała się na intensywnie zieloną, długą kreację. Do stylizacji dobrała ciemne sandałki na obcasie.

Nie da się ukryć, że taki kolor sukienki idealnie pasował do czarnych włosów kobiety i podkreślał jej urodę. Na dodatek taki model sukienki jest hitem tego sezonu!

Przeczytajcie również:

Małysz z żoną opuścili Polskę. Zaskakujące, gdzie się udali. Cały świat patrzy na to miejsce

Córka Małysza uciekła z Polski, a teraz takie wieści o Karolinie. Niespodziewany apel do rodaków

Adam Małysz niespodziewanie został bohaterem. Internauci domagają się jednego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Małysz | Izabela Małysz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy