Przejdź na stronę główną Interia.pl

Iza 3D, bohaterka "afery pachwinowej", po latach. Jak wygląda dzisiaj?

Izabela Mularonek, znana jako Iza 3D, swego czasu była gwiazdą portali plotkarskich. Wszystko za sprawą słabości do solarium i... "afery pachwinowej". Jak wygląda dzisiaj?

Pierwszy raz media napisały o niej po imprezie "Maskarada Party" w klubie Palladium. W agencjach fotograficznych pojawiły się niepokojące (!) zdjęcia kobiety w dziwacznym stroju, z brązową twarzą i z odsłoniętymi miejscami intymnymi. Tak rozpętała się "afera pachwinowa" - internauci na zdjęciach zauważyli bowiem tajemniczy kształt, który wystawał spod spódnicy. Intrygujący i odpychający zarazem.

Reklama

Szybko okazało się, że jego właścicielką jest Iza Mularonek - prowadząca program "Homofonia" w telewizji ITV, była tancerka z show "To było grane" oraz gospodyni "Różowej landrynki" w Polsacie.

Na swoim profilu w mediach społecznościowych kobieta pisała, że jest "fanatyczką czystego hedonizmu, mistrzynią zadymy z symptomem bezwiednego skandalu wpisanego odgórnie w kod DNA". Do tego sprzedaje "piękno od zachwytu do przerażenia, szarpie emocjami ludzi i na 2013 rok szacuje pełen rozkwit swoich możliwości".

Niestety, show-biznesu nie udało jej się zawojować. "Aferę pachwinową" zakończyło oficjalne oświadczenie, w którym Mularonek tłumaczyła, że dziwaczny kształt wystający spod jej spódnicy to "kawałek pośladka sfotografowany szkłem powiększającym". Zniknęła po rolach w paradokumentach "Malanowscy i partnerzy" oraz "Wawa non stop".

Jak wygląda dzisiaj? Okazuje się, że zrezygnowała z solarium, przefarbowała włosy i stawia na nieco mniej odkryte kreacje. Nadal jednak lubi prowokować!

pomponik.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje