Reklama
Reklama

Iwona Węgrowska rozbiera się Instagramie. Fanom się nie spodobało. Przesadziła?

Iwona Węgrowska (40 l.) lubi zwracać na siebie uwagę. Sama jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie nie szczędzi fanom roznegliżowanych fotek. Ostatnio jeden z nich poczuł się tym najwyraźniej urażony, bowiem zwrócił uwagę celebrytce. Piosenkarka odpowiedziała na komentarz w swoim stylu.

Kontrowersyjne selfie Iwony Węgrowskiej

Swoją najnowszą piosenkę - "Mr. Fake" Iwona Węgrowska promuje w dość specyficzny sposób - zachęca fanów do odsłuchu nagrania... zamieszczając na Instagramie i Facebooku swoje zdjęcia z wyeksponowanym biustem.

Nie jest to co prawda szczególnie odkrywcza forma autopromocji, ale przyciąga zainteresowanie!

Część fanów jest zachwycona i komplementuje gwiazdę. Obserwujący chwalą piosenkarkę za jej odwagę i doceniają prowokacje jako próby "ustalania granic dobrego smaku". Niektórzy podkreślają też, że "biust może sobie pani Iwona wystawiać dowolnie, gdzie i kiedy chce" - trudno odmówić im racji.

Reklama

W dużym gronie wielbicieli talentu wokalistki znalazły się też osoby niezadowolone z przesadnego eksponowania nagości przez celebrytkę. Zdegustowany fan skomentował jedno ze zdjęć:

Węgrowska, która pokazała już nie raz, że nie boi się krytyki, odpowiedziała na zaczepkę:

Iwona Węgrowska - kim jest ponętna piosenkarka?

Węgrowska urodziła się w 1982 roku w Żorach. Swoją karierę muzyczną rozpoczynała jako wokalistka zespołu Abracadabra, z którym udało jej się wydać dwa albumy.


W 2008 roku rozpoczęła karierę solową. W studio współpracowała już m.in. z Marianem Lichtmanem, Piotrem Kupichą, Piotrem Rubikiem, Magdą Femme, Dr. Dre, Liroyem i DKA.

Uczesticzyła w eliminacjach do 50. Konkursu Piosenki Eurowizji. W tym samym roku wzięła udział w rozbieranej sesji dla magazynu CKM.

Znana jest ze swojego charakterystycznego scenicznego wizerunku i kontrowersyjnych wypowiedzi. W mediach społecznościowych obserwuje ją kilkanaście tysięcy fanów.

Zobacz też:

Iwona Węgrowska na plaży. Zrobiła ustawkę z paparazzi, a na wszystko musiała patrzeć jej córka

Kurdej-Szatan, Węgrowska, Janoszek. Odsłonięte dekolty na charytatywnym pokazie "Gwiazdy dzieciom"

Zabierz psa na wakacje. To proste. Zobacz jak to robią celebryci

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Węgrowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy