Reklama
Reklama

Iwona Węgrowska na plaży w Sopocie. Co ona wyrabia przy dziecku?

Iwona Węgrowska (40 l.) lata sławy ma już za sobą, ale aspirująca celebrytka robi, co może, by media znów interesowały się jej osobą. Kobieta spędza urlop w Sopocie, to właśnie tam reporterzy "przyłapali" gwiazdkę na wylegiwaniu się na plaży. Kobieta ochoczo wypinała się do obiektywu, a także rozkraczała na leżaku. Niestety, na to wszystko musiała patrzeć jej córeczka... Przesadziła?

Iwona Węgrowska (posłuchaj) swój największy hit wylansowała prawie 15 lat temu. Od tego czasu kobieta w show-biznesie funkcjonuje jako celebrytka. 40-latka od dawna pojawia się na ściankach, a media uwielbiają pisać o jej nietrafionych stylizacjach i dziwnym zachowaniu.

Reklama

Co prawda, gwiazdka nie może poszczycić się nowymi piosenkami, za to umie wzbudzić zainteresowanie prasy. Artystka i jej córka przebywają na wakacjach nad morzem. To właśnie na plaży Iwona została "przypadkowo" sfotografowana.

Niestety, nie wszystkim zdjęcia gwiazdki się spodobały, a duża część internautów zauważyła, że pozy i miny, które stroiła do ujęć, były nie na miejscu, w szczególności, gdy pod jej opieką było małe dziecko.

Zobaczcie, o co tyle szumu! Jest się czego wstydzić?

Iwona Węgrowska na plaży w Sopocie. Co ona wyrabia przy dziecku?

Iwona Węgrowska przebywa w Sopocie, gdzie niedawno wzbudziła sporą sensację. 40-latka została "przyłapana" na plaży. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie strój celebrytki oraz jej dwuznaczne zachowanie.

Kobieta wraz z córką wybrała się nad morze, by złapać trochę oddechu i odpocząć. W pewnym momencie Iwona postanowiła położyć się i skorzystała z dostępnego leżaka. 40-latka wylegiwała się w przezroczystej bluzce, przez co inni wczasowicze byli skazani na oglądanie jej dużego biustu, którego nie raczyła zakryć stanikiem.

W pewnym momencie wokalistka siadła okrakiem i robiła sobie selfie, strojąc przy tym niewybredne miny do aparatu. Później przyszedł czas na opalanie, a Węgrowska ochoczo wypinała pośladki do obiektywu fotoreportera. Dzięki temu fani mogli dowiedzieć się, że na jej pupie widnieje duży tatuaż, przedstawiający ryczącego lwa.

Celebrytka nie zapomniała o swoim dziecku. Gdy zauważyła, że jest obiektem zainteresowań, do ujęć pozowała także z dziewczynką. Obie pojawiły się nad brzegiem morza, a piosenkarka zaczęła przytulać córeczkę. Na szczęście do tej czynności założyła biustonosz, a plażowicze na chwilę mogli odpocząć od oglądania jej wdzięków.

Nie uważacie, że to nie na miejscu wypinać się do obiektywu, gdy w pobliżu jest dziecko?

Iwona Węgrowska: wiek, kariera

Iwona Węgrowska urodziła się 17 maja 1982 roku w Żorach. Od 2004 do 2007 roku była wokalistką zespołu Abracadabra. W 2008 roku wydała solowy album i w duecie z Feel wylansowała przebój "Pokonaj siebie". Ostatni krążek wydała 12 lat temu.

Aktualnie w mediach znana jest ze swojej aktywności na imprezach branżowych, a także ze względu na dosyć kontrowersyjny styl ubierania się, który jest ochoczo komentowany przez publikę i media.

Zobaczcie również:

Węgrowska, Ptasińska i Kurdej-Szatan odsłoniły zbyt dużo na charytatywnym pokazie "Gwiazdy dzieciom"

Gwiazdy, które przesadziły z botoksem. Czy metamorfozy celebrytów zawsze są udane?

Iwona Węgrowska zniknęła z dnia na dzień. Jak żyje dziś?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Węgrowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy