Reklama
Reklama

Iwona Węgrowska nagle zachorowała. "Próbuję stanąć na nogi"

Mijają dwa miesiące od kiedy Iwona Węgrowska przeszła operację biustu. Jej efekty można było zobaczyć na środowej Karnawałowej Gali Gwiazd. Niestety, po wydarzeniu gwiazda mierzyła się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Iwona Węgrowska przeszła operację biustu

Iwona Węgrowska ma za sobą wyjątkowo bolesną operację biustu. Niestety, to była konieczność, ponieważ jeden z implantów, na które zdecydowała się 17 lat temu, został uszkodzony. Taka sytuacja miała poważny wpływ na zdrowie artystki, powodowała problemy z oddychaniem, a nawet zagrażała jej życiu.

Wokalistka zdecydowała się skorzystać z pomocy swojego zaufanego lekarza w Czechach. Pierwsze oficjalne wyjście zaliczyła już tydzień po operacji. Jak wtedy przyznała, nie czuła się jeszcze najlepiej.

Reklama

"Nadal mnie boli i jestem wciąż spuchnięta" - powiedziała "Super Expressowi".

Iwona Węgrowska poczuła się źle po gali

Niestety, gwiazda nadal mierzy się z problemami zdrowotnymi. W środę Iwona Węgrowska uczestniczyła w wydarzeniu Karnawałowa Gala Gwiazd. Tuż po nim podupadła na zdrowiu i zachorowała.

"Jestem po zabiegu 1,5 miesiąca. Wszystko się goi, chociaż jest jeszcze mały obrzęk. To jest normalne. Najważniejsze, że nie zagraża mi żadne niebezpieczeństwo. (...) Niestety po gali bardzo się rozchorowałam. W nocy dostałam wysokiej temperatury, próbuję stanąć na nogi. Utrzymuje mi się ogromne osłabienie. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Właśnie czekam na lekarza, który postawi mi diagnoz" - wyznała w rozmowie z "ShowNews".

Iwona Węgrowska ma przed sobą wyjątkowo intensywny czas, więc nie traci nadziei, że niebawem stanie na nogi i będzie się cieszyć pełnią zdrowia.

"Teraz przede mną dużo pracy. Wracam niebawem z nową piosenką. Zaczęłam dużo koncertować, aby tylko zdrowie moje i najbliższych dopisało" - mówiła.

Aktywne plany zawodowe to nie wszystko. Wokalistka planuje już także ferie zimowe, które spędzi wraz z córką i jej ojcem, Maciejem Marcjanikiem. Zapowiada się wspaniała zabawa na Mazurach.

Zobacz także:

Węgrowska udostępniła takie zdjęcie i zrobiło się zamieszanie. Od razu zaczęła się tłumaczyć

Węgrowska uciekła z Polski z powodu ważnego zabiegu. Nie ukrywa poniesionych kosztów. Padły bajońskie sumy

Węgrowska już po operacji. Prywatny kierowca i sala VIP to dopiero początek. "Nie patrzy się na koszty"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Węgrowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy