Reklama
Reklama

Iwona Węgrowska pokazała się pierwszy raz od pilnej operacji. „Obolała i spuchnięta”

Iwona Węgrowska ma za sobą bolesną operację biustu. Okazało się, że jeden z implantów uległ uszkodzeniu i zagrażał jej życiu, musiał więc zostać pilnie wymieniony. Choć artystka nadal czuje się „obolała i spuchnięta”, to zdążyła się już pojawić efektami na oficjalnym wyjściu.

Iwona Węgrowska ma na swoim koncie wiele hitów

Swoją karierę Iwona Węgrowska rozpoczęła w zespole Abra, jednak prawdziwą popularność przyniósł jej udział w emitowanym w Polsacie reality show "Bar". Po tym zespół, którego wokalistką była, zyskał na popularności. Zajął nawet 3. miejsce w preselekcjach do 50. Konkursu Piosenki Eurowizji. W 2007 roku zespół rozwiązano, a Iwona skupiła się na własnej karierze. 

Wielkim sukcesem okazało się gościnne pojawienie się Iwony w zespole Feel i wspólne zaśpiewanie hitu "Pokonaj siebie". Utwór szturmem podbił polskie stacje radiowe i wpłynął na popularność piosenkarki. W tym samym roku ukazał się album "Iwona Węgrowska", na którym znajduje się najpopularniejszy utwór piosenkarki - "4 lata". Iwona Węgrowska ma na swoim koncie również udział w rozbieranej sesji dla jednego z magazynów oraz zajęcie 3. Miejsca w eliminacjach do  55. Konkursu Piosenki Eurowizji.

Reklama

Aktualnie artystka aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się z fanami informacjami ze swojego życia. Ostatnio pochwaliła się stylizacją z pierwszego oficjalnego wyjścia po operacji biustu.

"Obolała i spuchnięta". Iwona Węgrowska pokazała się po operacji biustu

Operacja biustu była dla wokalistki koniecznością. Wszystko dlatego, że jeden z implantów, na które zdecydowała się 17 lat temu, został uszkodzony. To powodowało poważne problemy z oddychaniem i w efekcie zagrażało życiu artystki.

Iwona podkreślała wielokrotnie, że implant został wprawdzie uszkodzony, ale na szczęście nie doszło do jego pęknięcia. Wokalistka zdecydowała się na operację w Czechach, u swojego zaufanego lekarza.

Teraz, blisko tydzień po operacji, artystka pokazała się na oficjalnej gali. Niestety, jeszcze nie wszystko jest dobrze.

"Nadal mnie boli i jestem wciąż spuchnięta" - wyznała "Super Expressowi". 

Zdjęciem z wydarzenia artystka pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. Zdjęcie spotkało się z dużym entuzjazmem wśród fanów. 

Iwona Węgrowska nie zdecydowała się na zmniejszenie biustu. Postawiła na wkładki w dokładnie takim samym rozmiarze, jak miała poprzednio. Nie było zresztą powodu do zmian, ponieważ wokalistka nigdy nie żałowała decyzji o operacji i nieraz przyznawała, że duży biust dodał jej pewności siebie.

Zobacz także:

Węgrowska uciekła z Polski z powodu ważnego zabiegu. Nie ukrywa poniesionych kosztów. Padły bajońskie sumy

Węgrowska już po operacji. Prywatny kierowca i sala VIP to dopiero początek. "Nie patrzy się na koszty"

Węgrowska poniosła konsekwencje dawnej decyzji. Pilnie trafiła do szpitala 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Węgrowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy