Reklama
Reklama

Węgrowska poniosła konsekwencje dawnej decyzji. Pilnie trafiła do szpitala

Piosenkarka Iwona Węgrowska niedawno przeszła operację piersi. Po 17 latach od pierwszej operacji jeden z jej implantów uległ uszkodzeniu. To stanowiło zagrożenie dla zdrowia artystki.

Iwona Węgrowska podkreśla, że ból po operacji jest intensywny, ale uważa, że było warto. Wybór kliniki w Czechach, gdzie przeprowadzono zabieg, nie był przypadkowy. Piosenkarka zaleca innym kobietom staranny dobór lekarzy i placówek medycznych przy podejmowaniu podobnych decyzji.

"Teraz piersi są piękne i jędrne, a przede wszystkim nie ma już żadnego ryzyka i zagrożenia życia" - mówi w rozmowie z "Super Expressem".

Reklama

Iwona Węgrowska przeszła zabieg wymiany implantów piersi

Po zabiegu Węgrowska miała wysoką gorączkę i trudno było jej samodzielne wstać z łóżka. Mimo to podkreśla, że nie żałuje swojej pierwszej operacji, ale też ceni zdrowie ponad wszystko. Koszty operacji, zwłaszcza wymiany implantów, są wysokie. Zwłaszcza że Iwona zdecydowała się skorzystać z usług luksusowej kliniki, która udostępniła jej między innymi salę VIP.

Iwona Węgrowska nie zmniejszyła piersi. Skąd taka decyzja?

"Operacja jest kosztowna. Muszę przyznać, że wymiana implantów jest jeszcze droższa. Ale na zdrowiu nie można oszczędzać, bo mamy je tylko jedno" - mówi w wywiadzie dla tabloidu. 

Węgrowska nie zdecydowała się na zmniejszenie rozmiaru biustu. Jej decyzja o utrzymaniu dotychczasowego rozmiaru była podyktowana własnymi preferencjami. Artystka podkreśla, że obecnie jej piersi są piękne i jędrne, a co najważniejsze, nie stanowią już zagrożenia dla jej zdrowia.

Zobacz też:

Polskie gwiazdy ruszyły na czerwony dywan. Ponętna Nowakowska, frywolna Richardson i stonowana Węgrowska

Niebywałe sceny pod domem Węgrowskiej. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. Jest w szoku

Iwona Węgrowska została perfidnie oszukana. Naciągacze pozbawili ją środków do życia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Węgrowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy