Reklama
Reklama

Polskie gwiazdy ruszyły na czerwony dywan. Ponętna Nowakowska, frywolna Richardson i stonowana Węgrowska

Gala Mrs. Poland International przyciągnęła rzeszę polskich gwiazd, które przy okazji wyborów najpiękniejszej kobiety sukcesu również zapragnęły zachwytów publiczności. Na imprezie pojawili się m.in. Krzysztof Ibisz, Ida Nowakowska, Laura Samojłowicz i Monika Richardson. Gwiazdy prześcigały się w nieszablonowych kreacjach. Kto Waszym zdaniem wypadł najlepiej?

Mrs. Poland International: 1. edycja

Mrs. Poland International to prestiżowy, międzynarodowy konkurs, który na świecie posiada aż 30-letnią tradycję. To właśnie trzy dekady temu kobiety sukcesu po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych miały szansę zawalczyć o tytuł najpiękniejszej. W końcu również Polska doczekała się własnej edycji niezwykłego formatu. Dziś w Warszawie odbyło się krajowe wydanie konkursu. Królowa, którą wybierze jury, wyjedzie do USA, aby reprezentować Polskę w międzynarodowych zmaganiach.

Na gali konkursowej, która odbyła się w czwartek w stolicy byli obecni m.in. Joanna Moro, Ida Nowakowska, Monika Richardson, Iwona Węgrowska, Consuella Pujszo i Mariusz Pujszo, Miss Ukrainy, a także Karolina Woźniak, Tomasz Iwan oraz Patrycja Wieja. Całą imprezę prowadził zaś Krzysztof Ibisz.

Reklama

Gwiazdy zadały szyku na Mrs. Poland International

1. edycja Mrs. International przyciągnęła rzeszę polskich gwiazd. Na imprezie nie mogło zabraknąć Idy Nowakowskiej, która czarowała lśniącą suknią o długim kroju. Równie pięknie zaprezentowała się Laura Samojłowicz, która na tę okazję wybrała zdobioną cekinami kreację o kopertowym kroju. Również wśród mężczyzn nie brakowało ekstrawaganckich stylizacji.

Daniel Qczaj przyszedł w luksusowej koszuli od Chanel, która podkreślała jego idealnie wyrzeźbioną sylwetkę. Z kolei, Tomasz Iwan, któremu towarzyszyła Karolina Woźniak postawił na ponadczasową muchę i... przykrótkie spodnie, które odsłoniły kostki. Czy nie było mu zimno?

Na gali obecna była także Mrs. Ukraine International. Piękność o kruczoczarnych włosach przechadzała się po czerwonym dywanie, ubrana w oryginalną, bladoróżową suknię o głębokim wycięciu. Organizatorzy konkursu podkreślają, że ma on na celu promowanie pięknych kobiet, które odnoszą w życiu wielkie sukcesy zarówno na polu zawodowym, jak i osobistym.

"Misją konkursu jest pokazanie piękna każdej kobiety bez względu na wiek, kobiety która w świecie mężczyzn osiągnęła sukces zawodowy, spełnia się w tym, co robi i realizuje pełna pasji, wyznaczone sobie cele".

Zobacz też:

Szok! Książę William zrobił to Kate jeszcze przed ślubem. Jego zdradę długo utrzymywano w tajemnicy

Roksana Węgiel zafundowała sobie kolejną metamorfozę. Najpierw włosy, teraz twarz

Rachel McAdams pręży się z owłosionymi pachami. Zdjęcia stały się hitem internetu

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy