Reklama
Reklama

Węgrowska udostępniła takie zdjęcie i zrobiło się zamieszanie. Od razu zaczęła się tłumaczyć

Iwona Węgrowska udostępniła w sieci zdjęcie córki Liliany. Malutka pozuje na nim razem z ojcem, Maciejem Marcjaniakiem. Wokalistka w rozmowie z mediami postanowiła zabrać głos i wyjaśnić, jakie relacje aktualnie łączą ją z ojcem dziecka.

Iwona Węgrowska miała trudny rok

Iwona Węgrowska ostatnio była na językach internautów, ponieważ musiała zdecydować się na długo odkładany zabieg, czyli zmniejszenie biustu. Choć po operacji nie była w najlepszej kondycji, mogła liczyć na mamę oraz córkę. Bliskie osoby wyręczały ją w domowych, podstawowych obowiązkach.

Dziś wszystko wskazuje na to, że Węgrowska problemy ma za sobą. Gwiazda cieszy się nadchodzącym świątecznym czasem, a jak pokazuje na swoim Instagramie - nawet przedświątecznymi koncertami. W całym tym zamieszaniu udostępniła nawet zdjęcie z byłym partnerem...

Reklama

Związek Iwony Węgrowskiej i Macieja Marcjanika

Ponieważ związek Iwony Węgrowskiej oraz Macieja Marcjanika był pełen wzlotów i upadków, jego fotografia z córką na profilu wokalistki wzbudziła wiele zamieszania. Niektórzy od razu zaczęli sobie przypominać, że to przecież nie pierwszy raz, jak doszłoby do pogodzenia między wieloletnimi partnerami. Ponadto Iwona sama mówiła, że nadal bardzo ceni byłego ukochanego.

"Rozstałam się z Maćkiem. Bardzo go kocham i zawsze będę [...] Jest cudownym człowiekiem. Kocham jego, jego dzieci. Mamy razem piękną córkę, bardzo ją kochamy. Postanowiliśmy iść przez życie osobno. Ciężko mi jest" - zdradzała po rozstaniu w rozmowie z "Jastrząb Post".

Iwona w najnowszej rozmowie z Show News szybko ukróciła plotki. Zabrała głos w sprawie fotografii. Wyjaśniła, że choć z Maciejem nie łączy ją już romantyczna relacja, nadal mają wiele wspólnego i pozostają w dobrych stosunkach:

"Nie jesteśmy razem, ale mamy super kontakt".

Czytaj też:

Węgrowska poniosła konsekwencje dawnej decyzji. Pilnie trafiła do szpitala

Nie do wiary, o co poprosiła ją córka. Iwona Węgrowska podjęła zaskakującą decyzję

Niebywałe sceny pod domem Węgrowskiej. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. Jest w szoku

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Węgrowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy