Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Iwona Węgrowska jest nie do poznania! Co za przemiana!

Iwona Wegrowska (36 l.) od lat jest wierna swojemu charakterystycznemu stylowi, na którego temat zdania wśród jej fanów są mocno podzielone. Teraz jednak oddała się w ręce Mai Sablewskiej (38 l.) i przeszła niezwykłą metamorfozę!

Piosenkarka znana jest ze swoich kusych kreacji, głębokich dekoltów i wyrazistego makijażu. Niejednokrotnie była krytykowana za swój styl i musiała mierzyć się z różnymi negatywnymi komentarzami.

Reklama

Na pomoc przyszła jej znawczyni mody, Maja Sablewska, która postanowiła odmienić styl wokalistki. Na profilu Iwony w mediach społecznościowych można znaleźć zdjęcia z tej przemiany.

Maja postawiła na eleganckie, choć wciąż podkreślające kobiece kształty ubrania w neutralnych kolorach i bardziej stonowany makijaż.

Internauci nie mogli wyjść z podziwu, że Węgrowska, tak bardzo się zmieniła, a efekty metamorfozy bardzo im się spodobały.

"Wyglądasz obłędnie", "Czad", "Na pierwszy rzut oka myślałam, że to Kim Kardashian", "Musisz częściej chodzić do tej Majki, a najlepiej niech zamieszka w Twojej szafie" - pisali komentujący.

A wam jak się podoba odmieniona Iwonka, bo my oceniamy te zmiany na duży plus! 

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Iwona Węgrowska | Maja Sablewska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje