Reklama

Reklama

Reklama

Iwona Burnat przefarbowała psa na różowo!

Iwona Burnat, bohaterka programu "Żony Hollywood", uwielbia stroić swoje psy. Czyżby tym razem posunęła się za daleko? Postanowiła przefarbować Pucci na różowo... Teraz jej zwierzak ma łapki i ogon w odznaczającym się kolorze.

Iwona Burnat zasłynęła udziałem w programie "Żony Hollywood". Widzowie mogli oglądać, jak wygląda jej życie za oceanem. I tak towarzyszyli jej podczas zaręczyn i ślubu z Reggiem Benjaminem, nagrywania piosenki, czy wizyt w restauracji. 

Nieodłącznymi kompanami Iwony są jej dwaj psi przyjaciele: Toby i Pucci. Burnat uwielbia je stroić i chwalić się nimi. Toby często towarzyszy jej podczas medialnych wyjść. Wraz z nią pozuje do zdjęć.

Iwona liczy się też z uczuciami swoich psów. Gdy wraz z ukochanym szykowała się do zakupu samolotu, miała jeden warunek - musiał przypaść do gustu jej psu. "Jeśli Pucci nie spodoba się samolot, nie możemy go kupić" - oznajmiła ukochanemu. 

Reklama

Jej postawa wobec czworonożnych przyjaciół może budzić kontrowersje. Zwłaszcza po tym, co zrobiła niedawno. Burnat zdecydowała się... zafarbować łapki i ogon Pucci na różowo! Efektami pochwaliła się na Instagramie.

"Szkoda psa, pies to nie zabawka", "Biedny pies" - komentuje część internautów. Iwona przesadziła?

*** 

Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Burnat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy