Reklama
Reklama

Ivana Trump zemściła się na Donaldzie Trumpie. Jej testament to główny dowód

Donald Trump (77 l.) był jednym z najbardziej kontrowersyjnych prezydentów Stanów Zjednoczonych. Miał on zarówno fanów, jak i przeciwników. Niedawno światło dzienne ujrzał testament, który spisała jego nieżyjąca była żona Ivana Trump. Wszystko wskazuje na to, że nawet najbliższa mu osoba pod koniec życia nie była jego zwolenniczką.

Kim była Ivana Trump?

Ivana Trump pochodziła z byłej Czechosłowacji i w młodości zawodowo zajmowała się narciarstwem. W latach 70. wyjechała do Nowego Jorku. To właśnie wtedy poznała Donalda Trumpa, któremu powiedziała sakramentalne "tak" w 1977 roku.

Ivana była pierwszą żoną Trumpa. Para doczekała się aż trojga dzieci.  Kobieta zmarła 14 lipca 2022 roku w swoim apartamencie w Nowym Jorku, miała 73 lata.

Reklama

Ivana rozstała się z Donaldem po tym, kiedy dowiedziała się o jego romansie z aktorką Marlą Maples. W trakcie sądowej batalii biznesmen musiał wypłacić byłej ukochanej ponad 25 milionów dolarów odszkodowania.

Testament Ivany Trump ujawniony. Wiemy, co zapisała Donaldowi

Zagraniczny portal busienessinsider.com dotarł do testamentu, który sporządziła Ivana Trump. Okazuje się, że majątek kobiety opiewał na 34 mln dolarów. Pieniądze, nieruchomości i inne dobra zostały podzielone między jej dzieci, przyjaciół oraz organizacje charytatywne.

Córka Ivanka oraz synowie Donald Jr. i Eric otrzymali jej biżuterię, pieniądze ze sprzedaży dóbr luksusowych, a także posiadłości we Francji, Nowym Jorku oraz Czechach. Dom na Florydzie zmarła zapisała byłej opiekunce swoich dzieci.

Dziennikarze portalu dotarli do informacji, w których mowa o tym, iż część pieniędzy Ivana zapisała również byłemu mężowi Rossano Rubicondi, z którym rozwiodła się w 2009 roku. Niestety Donald Trump nie ma na co liczyć, ponieważ 73-latka nie uwzględniła go w testamencie.

Pogrzeb Ivany Trump

Pogrzeb Ivany Trump odbył się 20 lipca 2022 roku. Na uroczystości pojawił się Donald Trump z żoną Melanią oraz ich synem Barronem. Nabożeństwo pogrzebowe Ivany odbyło się na Upper East Side w Nowym Jorku. Uczestniczyli w nim bliscy przyjaciele, a także rodzina zmarłej. Pogrzeb Ivany Trump odbył się w kościele rzymskokatolickim św. Vincenta Ferrera.

Dziennikarze magazynu "People" podali, że rodzina 73-latki prosiła żałobników, aby nie przynosili kwiatów na pogrzeb. Zamiast tego chcieli, by ci przekazali datki na organizację charytatywną.

Zobacz też:

Świąteczne dekoracje w Białym Domu! Różnią się od tych, które wybierała Melania

Kanye West jak Donald Trump? Kolejne portale blokują profil artysty

Ivana Trump zmarła w tajemniczych okolicznościach. Naprawdę spadła ze schodów? Minge miała z nią kontakt. "Mało kto o tym wie"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ivana Trump | Donald Trump
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy