Reklama
Reklama

Pogrzeb Ivany Trump zgromadził tłumy. "Była ucieleśnieniem amerykańskiego snu"

Ivana Trump, pierwsza żona Donalda Trumpa zmarła w zeszłym tygodniu. Bizneswoman została znaleziona martwa w swoim domu w Nowym Jorku. Z pierwszych ustaleń wynika, iż kobieta miała niefortunnie spaść ze schodów. Jej ciało zostało pochowane 20 lipca na Manhattanie. Na uroczystości pogrzebowe przybyły tłumy. Nie zabrakło Donalda i Melanii Trump...

Pogrzeb Ivany Trump zgromadził tłumy. "Była ucieleśnieniem amerykańskiego snu"

Ivana Trump została znaleziona martwa 14 lipca w swoim nowojorskim domu. Według pierwszych ustaleń zgon miał nastąpić w wyniku upadku ze schodów. Bizneswoman miała 73 lata. W środę 20 lipca odbył się jej pogrzeb, a tłumy przyjaciół przybyłyby na Manhattan, by pożegnać pierwszą żonę byłego prezydenta. Uroczystości zebrały około stu żałobników w kościele św. Wincentego Ferrera na Upper East Side. Świątynię ozdobiona czerwonymi różami oraz świecami, a przy ołtarzu postawiono dwa zdjęcia Ivany oprawione w złote ramy.

Reklama

Choć od trzydziestu lat Ivana i Donald Trump byli rozwiedzeni, na prywatnej uroczystości pogrzebowej nie zabrakło byłego prezydenta USA  i jego żony Melanii. Para była wyraźnie poruszona pożegnaniem zmarłej. Towarzyszył im syn Baron, oraz dzieci Donalda ze związku z Ivaną.

Ivana Trump pochodziła z byłej Czechosłowacji i w młodości była skupiona na karierze sportowej - zawodowym narciastwie. W latach 70. wyjechała do Nowego Jorku, gdzie brała udział w kampanii promującej Letnie Igrzyska Olimpijskie w Montrealu. Wówczas poznała Donalda Trumpa, któremu powiedziała sakramentalne "tak" w 1977 roku. Para doczekała się trójki dzieci: Donalda Jr., Ivanki i Erica.

Ivana i Donald Trump rozwiedli się w 1992 roku.

Zobacz też:

Królikowski znów uderza w Opozdę! Twierdzi, że pozbawiła go pracy! "Karygodne"

Dorota Gardias pokazała się... topless! Kapelusz i okulary są, a bluzki brak. Aż tak gorąco?

O jej... pupie mówiła kiedyś cała Polska! Co się z stało z celebrytką-skandalistką?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ivana Trump
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy