Reklama

Reklama

Reklama

Irena Kamińska-Radomska potępia męskie szorty. Bez litości!

Irena Kamińska-Radomska, mentorka z „Projektu Lady” nie ma litości dla odsłoniętych męskich kolan. Jej zdaniem wszyscy mężczyźni powinni stosować się do protokołu obowiązującego w brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Irena Kamińska-Radomska, specjalistka z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety biznesu, absolwentka The Protocol School of Washington, czyli po prostu mentorka Irena z „Projektu Lady”, słynie z dość bezkompromisowych opinii. 

To oznacza, że skoro ostatnio postanowiła wydać wojnę męskim nogom w szortach, to żadna męska noga nie może już czuć się bezpiecznie. Wręcz przeciwnie, powinna się nastawić na potępiające spojrzenia, a nawet kwestionowania męskości jej właściciela. 

W rozmowie z „Dzień Dobry TVN” mentorka Irena wyjaśniła, na czym opiera się jej sprzeciw wobec męskich szortów. Okazuje się, że pogoda nie ma z tym nic wspólnego: 

Mentorka Irena potępia męskie szorty

Reklama

Skoro więc, zdaniem Kamińskiej-Radomskiej, nie powinno się dostosowywać ubioru do pogody, to czym się sugerować przy wybieraniu stylizacji? Okazuje się, że punktem odniesienia powinna być… brytyjska rodzina królewska. Jak wyjaśnia mentorka: 

Mało tego! Mężczyzna w szortach lub narzekający na upał ryzykuje tym, że mentorka Irena zakwestionuje jego męskość. Bo prawdziwy mężczyzna powinien umieć znosić upał z klasą i bez narzekania:

Niestety, mentorka Irena nie wyjaśniła, czy nosząc długie spodnie podczas upału, można się przynajmniej spocić. Jednak znając jej nieprzejednane poglądy, pewnie to też jest zakazane. 

***

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »