Reklama
Reklama

Internauci wzięli na celownik Biebera i Kardashian. Dopatrują się romansu i… syna

Internauci z uwagą przypatrują się synkowi Kourtney Kardashian. Chłopczyk ma bowiem coraz więcej cech, które zdaniem wielu upodabniają go do... Justina Biebera. W sieci mnożą się teorie, mówiące o tym, że wokalista może być ojcem dziecka.

W sieci zawrzało wokół Kardashianów. Internauci zaczęli bowiem dokładniej przyglądać się życiu i rodzinie najstarszej z sióstr Kourtney Kardashian, która swego czasu była w związku ze Scottem Disickiem. Ich relacja szybko przerodziła się w prawdziwe uczucie, a owocem ich zażyłości jest trójka dzieci. W sieci pojawiły się jednak opinie podważające ojcostwo celebryty, zwłaszcza jeśli chodzi o najmłodsze z jego dzieci - synka Regina Disicka.

Reklama

Internauci zauważyli bowiem, że chłopiec przypomina innego znanego Kanadyjczyka, który jest znacznie młodszy od Kardashianki.

Justin Bieber ma syna? W sieci aż mnoży się od teorii

Justin Bieber wrócił na języki i choć wydawałoby się, że ponownie stanie się tak za sprawą jego relacji z żoną Hailey Bieber lub byłą dziewczyną Seleną Gomez, którą jego fani wciąż uwielbiają i chętnie wspominają, szukając możliwych powiązań między tą dwójką, opinia publiczna zainteresowała się nim z zupełnie innego powodu.

Internauci zaczęli bowiem snuć teorie o tym, że międzynarodowy gwiazdor muzyki mógł mieć romans z Kourtney Kardashian, gdy miał 22 lata. Wówczas najstarsza ze znanych sióstr miała 36 lat i była w związku z Disickiem. Fani wokalisty zauważyli bowiem niezwykłe podobieństwo między ich ulubieńcem, a pociechą Kardashian. Ich zdaniem, chłopczyk ma m. in. ten sam uśmiech co Justin, identyczny kształt nosa i oczu oraz podobny kolor włosów.

Co więcej, ich uwagę zwróciły również losy Kourtney. Po tym, jak Regin pojawił się na świecie, jej związek ze Scottem się rozpadł i każde z wieloletnich kochanków poszło w swoją stronę. Wówczas spekulowano o tym, że piękność miała romans, choć żadne z zainteresowanych nie komentowało tych doniesień. Do tej pory nie wiadomo, co mogło ich poróżnić, a ten fakt przysłużył się szokującym teoriom.

Zobacz też:

Bieber może zakończyć karierę przed 30 urodzinami? Jego zachowanie na koncercie zaniepokoiło fanów!

Hailey Bieber w wywiadzie wraca do Seleny i... rozgrzebuje stare brudy. Ma wyrzuty sumienia?

Hailey Bieber zdradziła, jak się czuje. "Mdłości, wzdęcia, skurcze"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justin Bieber | Kourtney Kardashian
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy