Reklama

Reklama

Reklama

Ilona Ostrowska komentuje plotki o ślubie!

Ilona Ostrowska (47 l.) szerszej publiczności dała się poznać za sprawą roli rezolutnej Lucy w serialu "Ranczo". Aktorka stroni od świata show-biznesu, ale niedawno media obiegła plotka na temat jej ślubu! Artystka postanowiła odnieść się do niej i opublikowała wymowne zdjęcie. Piękna z niej panna młoda?

Ilona Ostrowska od wielu lat związana jest z aktorstwem. Swoje pierwsze kroki na scenie stawiała w latach 90. Zagrała epizodyczne role w filmach: "Dzień świra", "Sezon na leszcza", "Samotność w sieci". Rozpoznawalność przyniosła jej rola amerykanki Lucy, która odwiedza kultowe Wilkowyje w serialu "Ranczo". Widzowie pokochali produkcję i stworzoną przez Ostrowską postać. Niestety tak dużego szczęścia artystka nie miała w życiu prywatnym. Wzięła ślub z reżyserem Jackiem Borcuchem, z którym doczekała się córki Miłosławy. Niestety kochliwy mężczyzna szybko wdał się w romans z Olgą Frycz, którą poznał na planie filmu "Wszystko, co kocham". Po traumatycznych przeżyciach Ilona ułożyła sobie życie z Patrykiem Stawińskim, basistą zespołu "Kobiety", a owocem ich związku jest syn Gustaw. 

Reklama


Ilona Ostrowska komentuje plotki o ślubie! Wszystko widać na zdjęciu!


Jeden z tygodników donosił, że Ostrowska na pewno planuje 
ślub i już niebawem zmieni stan cywilny. 

Sama zainteresowana postanowiła zabrać głos w tej sprawie i odniosła się do rewelacji opublikowanych na łamach "Świat i ludzie". Kobieta dodała na Instagramie wymowne zdjęcie, na którym pozuje w ślubnej woalce na głowie. Jak się okazało, ozdoba to tylko element scenicznej charakteryzacji do przedstawienia. 47-latka napisała, że szykuje się do ślubu, ale tylko na scenie, nie w życiu prywatnym!

Spodziewaliście się takiego obrotu sprawy?

Zobaczcie również:

Ilona Ostrowska i Tomasz Karolak: Mieli razem się zestarzeć! Wtedy nakrył ją ze znanym reżyserem!

Anna Nowak-Ibisz pochwaliła się salonem! Ma styl?

Marina tłumaczy się z odważnego filmikuWięcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziesz na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ilona Ostrowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy