Reklama
Reklama

Iga Świątek zaliczyła uroczą wpadkę. Opublikowała nagranie z przeprosinami. "Kocham tego dzieciaka!"

Iga Świątek (21 l.) zaliczyła uroczą wpadkę na wizji podczas rozmowy z gwiazdą tenisa, Rennae Stubbs. W ramach przeprosin opublikowała rozbrajający filmik, na którym wygląda na mocno zakłopotaną. „Kocham tego dzieciaka!” - wyznała w odpowiedzi legenda.

Iga Świątek przygotowuje się obecnie do prestiżowego turnieju Wielkiego Szlema. Od 27 czerwca można oglądać pierwsze spotkania tenisistów na trawiastych kortach.

Postawa młodej tenisistki rozbroiła legendę australijskiego tenisa, Rennae Stubbs. Gwiazda pracuje obecnie przy Wimbledonie jako ekspertka i komentatorka.

Iga Świątek zaliczyła wpadkę na wizji

Rennae Stubbs upierała się na antenie, że Świątek nie grała na korcie centralnym Wimbledonu. Ta jednak twierdziła inaczej. W efekcie panie posprzeczały się na antenie. 

Reklama

Iga w trakcie wywiadu wytknęła jej błąd, tym samym równając sześciokrotną zdobywczynię tytułów wielkoszlemowych z ziemią. Szybko jednak zreflektowała się, że wcale nie miała racji...

Skruszona "pierwsza polska rakieta" według rankingu WTA postanowiła opublikować w sieci wideo z oficjalnymi przeprosinami.

Te słowa totalnie rozbroiły ekspertkę, która wyznała, że absolutnie nie chowa żadnej urazy do zawodniczki. 

Zobacz też:

Czy Iga Świątek ma chłopaka? Ujawniamy odpowiedź na nurtujące pytanie fanów tenisistki

Gawliński wynajmuje swój domek w Grecji. Cena za nocleg powala! Przesadził?

Polski milioner: Ludzie, którzy mniej zarabiają, nie powinni żreć tyle mięsa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iga Świątek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy