Reklama
Reklama

Iga Świątek nie kryje wielkiego szczęścia. Nareszcie mogła się nim podzielić

Iga Świątek postanowiła zabrać głos ws. wielkiego szczęścia. Po wielu zmaganiach nareszcie mogła to powiedzieć. Fani nie kryją swojego wzruszenia i chętnie komentują jej dokonania. Oto szczegóły.

Iga Świątek przemówiła do ludzi. Jest bardzo szczęśliwa

Iga Świątek zakończyła zmagania w Rzymie i z tej okazji podzieliła się z fanami poruszającym wpisem. Udostępniła swoje zdjęcie, które podpisała emocjonalnym komunikatem:

"Jestem szczęśliwa. Z tego, jak grałam przez ostatnie tygodnie, ale jeszcze bardziej z tego, jak dobrze czułam się i ile spokoju miałam w sobie i wokół siebie - dzięki ludziom wokół mnie. Rzym w tym roku dał mi mnóstwo wspomnień. Świetnie będzie tu wrócić".

Iga Świątek oczami ludzi. Nie kryją wzruszenia i silnych emocji

Ludzie szybko ruszyli w komentarze, by pogratulować jej sukcesów. Wśród tych, które zebrały najwięcej serduszek od internautów, znalazły się takie, jak:

Reklama
  • "Iga jesteś nie tylko świetnym sportowcem, ale opanowałaś również swój umysł i potrafisz nim kierować tak, aby wspomagał Ciebie na korcie. To wymaga ogromnego wysiłku i samodyscypliny. Bardzo Cię podziwiam za upór i systematyczność. Jesteś Wielka".
  • "Oprócz tego, że daje Pani nam radość wygrywaniem to myślę, że wielu z nas doceni uśmiech i szczęście na pani twarzy. Pozdrawiam serdecznie, niech kolejny dzień będzie dobry".
  • "To, że jesteś wielka, mówią Ci wszystkie statystyki. Ale, jaką dumą nas napawasz, to absolutnie bezcenne. Dzięki Ci przeogromne".

Iga Świątek Rzym opuściła z milionami na koncie. Tyle zarobiła

Warto podkreślić, że WTA 1000 w Rzymie to kolejny wygrany turniej w karierze Igi. Tym razem pokonała Arynę Sabalenkę, zapewniając sobie nie tylko tytuł. Pobyt we Włoszech był dla niej wyjątkowo korzystny pod względem zarobków.

Świątek zarobiła 699 690 euro, co w przeliczeniu na złotówki daje ponad trzy miliony złotych.

Iga Świątek pieniądze wydaje m.in. na nieruchomości. Rzadko tam przebywa?

Mimo tak wielkich zarobków na ten moment niewiele wiadomo na temat prywatnej posiadłości Igi. Jasne jest, że posiada własne mieszkanie - o czym mówił nawet jej dumny tata. Jednocześnie podkreślał, że Iga póki co nie przywiązuje się do miejsc. Niestety, częste podróże sprawiają, że nie ma kiedy cieszyć się zakupionymi czterema ścianami.

"Jej i tak praktycznie już nie było w tym gnieździe, bo dużo więcej czasu spędza poza domem niż w domu. A gdzie będzie chciała w przyszłości mieszkać - to już jej wybór" - wyjawił Super Expressowi.

Swego czasu plotkowano, że Iga ma w planach zakup ziemi, ale czy zostały zrealizowane - nie wiadomo. Świątek nie lubi wypowiadać się na takie tematy. Jeśli tylko ma możliwość, woli milczeć o prywatnych sprawach. Uczucia okazuje fanom inaczej. Jak można się domyślać, poprzez rewelacyjne wyniki na korcie.

Czytaj też:

Iga Świątek już się z tym nie kryje. 22-latka ma prawdziwy powód do dumy

Publicznie padło pytanie o związek Igi Świątek. Reakcja była natychmiastowa

Zaskakujące słowa Torbickiej o Idze Świątek. Nawet fani się tego nie spodziewali

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iga Świątek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy