Reklama
Reklama

Iga Świątek kupiła nowe mieszkanie! Ojciec tenisistki zapewnia: "Nie jest to jakiś pałac!"

Iga Świątek (21 l.) należy do tych nielicznych młodych gwiazd, które mimo oszałamiających zarobków pozostają szczere i skromne. Tenisistka, choć należy do czołówki międzynarodowego sportu, nie jest zainteresowana wydawaniem pieniędzy, czy popisywaniem się na ściankach. Ostatnio wyszło na jaw, że Iga zainwestowała w nowe mieszkanie. W jakich warunkach będzie teraz żyła młoda tenisistka?

Iga Świątek kupiła nowe mieszkanie! Ojciec tenisistki zapewnia: "Nie jest to jakiś pałac!"

Iga Świątek jest liderką światowego tenisa, która od dłuższego czasu może widzieć na swoim koncie imponujące wpływy. Niedawno pisaliśmy o tym, że mimo iż gwiazda sportu na zarobki narzekać nie może, to póki co - mocno stąpa po ziemi i mieszka w rodzinnym domu w Raszynie, w zupełnie zwyczajnych warunkach. 

Tenisistka dzieli cztery kąty ze swoim tatą Tomaszem, mamą Dorotą, siostrą Agatą oraz kotem. Okazuje się, że Iga niedługo przeprowadzi się do własnego mieszkania, w którym urządzi się już "po swojemu". Jej ojciec właśnie udzielił wywiadu "Super Express", w którym wyjawił szczegóły na temat pierwszej, samodzielnej przeprowadzki jego córki.

Reklama

Choć Iga trafiła na szczyt rankingu WTA, a jej zarobki można już liczyć w milionach złotych, tata tenisowej idolki zapewnia, ze dziewczyna nie szasta pieniędzmi, a po prostu "wyfruwa" z rodzinnego gniazda.

Tomasz Świątek zapytany o to, czy ostatnie sukcesy Igi mocno wpłynęły na jego córkę, stwierdził, że są to pozytywne zmiany, które wpłynęły na jej samoocenę. Nadal pielęgnuje w niej jednak skromność i wierzy, że ciężka praca opłaci się, a tenisistka prędko nie osiądzie na laurach.

Zobacz też:

Iga Świątek to pirat drogowy. Wyprzedza na podwójnej ciągłej swoim cackiem za ponad 100 tys.

Przyczyny rozwodu Cichopek i Hakiela. Ekspertka wyjaśnia i nie ma wątpliwości

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iga Świątek
Reklama
Reklama
Reklama