Reklama
Reklama

Ida Nowakowska wynosi kartony z TVP. "Nie było łatwo wyjść z telewizji"

Ida Nowakowska 7 grudnia obchodziła urodziny, a kiedy następnego dnia zjawiła się w pracy, została obdarowana różnymi prezentami. Kartonów nazbierało się tyle, że – jak sama przyznała – ledwo była w stanie wynieść je z budynku. Na dodatek nieźle się przy tym namęczyła.

Ida Nowakowska zaskoczona w garderobie TVP

Ida Nowakowska w czwartek miała swój wielki dzień. Prezenterka TVP skończyła 33 lata. Kiedy następnego dnia zjawiła się w pracy, by poprowadzić "Pytanie na śniadanie", zastała w swojej garderobie różne przesyłki niespodzianki. Nie obyło się bez wręczenia jej kwiatów, ale czekały na nią także różne pudła, których zawartości jednak nie znamy. Jako że były to prezenty, można jednak się spodziewać, że było tam coś miłego dla oka.

Reklama

"Skończyliśmy program i zobaczcie, co tu się dzieje. Nie dość, że dostałam taki piękny bukiet świąteczny na urodziny od ekipy "Pytania na śniadanie", to jeszcze coś takiego w garderobie" - powiedziała, wskazując na przesyłki. W tym momencie do pokoju Idy Nowakowskiej zapukał jej telewizyjny partner, Tomasz Wolny. "Patrz, co ja dostałam" - zwróciła się do niego, dodając, że "szczęście sięga zenitu".

Nowakowska sama dźwigała kartony. "Nie było łatwo"

Radość z prezentów była ogromna, jednak okazały się one nieco kłopotliwe ze względu na gabaryty. Ida Nowakowska jednak dzielnie sama dźwigała paczki, choć nie ukrywała, że było to dość trudne zadanie.

"Dzisiaj wychodzenie z telewizji nie jest najprostszym zadaniem, ponieważ właśnie próbuję to dopchać do windy, a jeszcze chyba będę miała dwie tury, żeby wrócić" - wyznała, dodając jednak, że bardzo się cieszy. W napisach do instastory dodała jeszcze, że "nie było łatwo".

Nowakowska komentuje plotki o odejściu z TVP

Jako że w ostatnim czasie głośno jest o rzekomo zagrożonych pozycjach dotychczasowych gwiazd TVP w Telewizji Publicznej, Ida Nowakowska, która jest jedną z twarzy stacji, postanowiła odnieść się do spekulacji.

Prezenterka szybko ucięła plotki o swoim potencjalnym odejściu z TVP. "Nie planuję i nikt nie ma takich planów. Takie plotki są tylko próbą destabilizacji TVP" - wyznała niedawno w rozmowie z "Pudelkiem".

Zobacz też:

To koniec domysłów. Nowakowska przekazała pilne wieści z domu. Plotki krążyły od dawna

Ida Nowakowska przeszła metamorfozę. Oto jej nowa fryzura

Ledwie Nowakowska straciła pracę w TVP, a tu takie pilne wieści ze Stanów. Poruszenie na całą Polskę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy