Reklama
Reklama

Ich ślub był jak z bajki. Małżeństwo rozpadło się tuż po narodzinach córki

Agnieszka Hyży (Popielewicz) dziś jest szczęśliwą żoną Grzegorza Hyżego, z którym doczekała się syna. Niewiele osób pamięta, że prezenterka wcześniej miała już jednego męża. W 2011 roku wyszła za Mikołaja Wita, z którym doczekała się córki. Niestety, już rok po narodzinach dziewczynki para rozwiodła się...

Agnieszka Popielewicz i Mikołaj Wit mieli piękny ślub

Agnieszka Hyży w show-biznesie trwa już od około dwudziestu lat, choć jej pierwsze zetknięcie ze sławą było już w 2002 roku, kiedy to wygrała konkurs wraz ze swoją mamą, organizowany przez firmę kosmetyczną. Niedługo później zrobiło się o niej naprawdę głośno, gdy została dziewczyną niezwykle popularnego wówczas Marcina Mroczka. Para była ze sobą dobrych kilka lat i nie rozstawali się na krok.

Agnieszka Popielewicz, bo tak się wówczas nazywała, nie chciała być jednak tylko partnerką znanego aktora i sama konsekwentnie budowała swoją karierę w mediach. Szybko została gwiazdą stacji Polsat, w której pracowała przez kilkanaście lat.

Reklama

Związek z Marcinem Mroczkiem, choć trwał dobrych kilka lat, ostatecznie się rozpadł. Jakiś czas później dziennikarka spotkała na swojej drodze Mikołaja Wita, w którym zakochała się ze wzajemnością. Para zaręczyła się, a ich ślub był niezwykle wystawny i gościło na nim wiele znanych osób.

Małżeństwo Agnieszki Popielewicz i Mikołaja Wita nie przetrwało

Półtora roku po ślubie zakochani doczekali się córki Marty i wydawało się, że ich szczęściu nic nie jest w stanie zagrozić. Tymczasem już rok po jej narodzinach media obiegła wiadomość o rozstaniu Agnieszki Popielewicz z mężem. Dziennikarka nie chciała się jednak zagłębiać w szczegóły. "Nie wypowiadam się do mediów na temat mojego prywatnego życia" - wyznała wówczas "Plejadzie".

Rozwód Agnieszki Popielewicz i Mikołaja Wita odbył się bez medialnego prania brudów, jak to ma często miejsce w przypadku znanych par. Oboje między sobą dogadali się co do opieki nad córką i zrobili wszystko, by dziewczynka jak najmniej odczuła rozstanie rodziców.

Zarówno dziennikarka, jak i jej były mąż ułożyli sobie życie na nowo, a niedawno spotkali się na przyjęciu komunijnym swojej córki.

"Jesteśmy w kościele wszyscy. Śmiejemy się z tatą Marty i z Grześkiem, że będzie nas w kościele najwięcej ze wszystkich dzieci. Nie jest tajemnicą, że jesteśmy bardzo dużą rodziną, tata Marty też ma swoją dużą rodzinę, więc będzie na pewno wesoło" - wyznała niedawno w rozmowie z "JastrząbPost".

Agnieszka Popielewicz po ślubie z Grzegorzem Hyżym, za którego wyszła w 2015 roku, przyjęła jego nazwisko. Gwiazda zaniechała też kariery telewizyjnej na rzecz biznesu, jednak wciąż ma świetny kontakt z fanami poprzez Instagrama.

W 2021 roku dziennikarka doczekała się wraz z mężem upragnionego synka.

Zobacz też:

Agnieszka Hyży wyjawiła prawdę o życiu w patchworkowej rodzinie. "Przeszłość będzie miała wpływ na nas"

Agnieszka Hyży zaskoczyła szczerością na temat siebie i Grzegorza

Badacze kosmosu zaobserwowali największą kosmiczną eksplozję w historii

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Hyży
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy