Reklama
Reklama

Hyży w szczerym wywiadzie rozprawia się z byłym: "Odbieram to personalnie. Płakałam"

Maja Hyży (32 l.) niedawno stała się bardzo aktywna w mediach. Celebrytka udziela wywiadów, pojawia się w programach śniadaniowych, a ostatnio udzieliła szczerego wywiadu. Maja odniosła się do trudnej relacji z byłym mężem. Co jeszcze opowiedziała?

Maja Hyży (posłuchaj) wkrótce po raz czwarty zostanie mamą. Zaawansowana ciąża nie przeszkadza jednak celebrytce w pracy, koncertowaniu, chodzeniu na imprezy branżowe, a także w udzielaniu wywiadów. Niedawno Maja pojawiła się w programie "Pytanie na Śniadanie", gdzie wyjawiła, jakiej płci będzie jej dziecko, a jeszcze wcześniej wzięła udzial w gali wręczenia Wiktorów i opowiadała o pojednaniu ze swoim byłym mężem, Grzegorzem Hyżym, z którym przez wiele lat była skonfliktowana. 

Reklama

Maja gościła również w programie "Taka jak ty". Podczas rozmowy z Mateuszem Szymkowiakiem został poruszony temat jej zawiłej relacji z eks. Co wyznała 32-latka?

Maja Hyży płakała przez Grzegorza Hyżego. Szczery wywiad celebrytki

Maja Hyży od lat rozprawia się ze swoim byłym za pośrednictwem mediów. Publika żyła ich konfliktami i niesnaskami. Ostatnio jednak Hyży zapewniła, że ona i Grzegorz, dla dobra dzieci, zakopali topór wojenny. 

W najnowszym wywiadzie 32-latka wróciła wspomnieniami do przeszłości i wyjawiła gorzką prawdę na temat jej małżeństwa. Piosenkarka podkreśliła, że próbowała ratować małżeństwo, jednak nie udało jej się to. 

Odniosła się również do publicznych wypowiedzi byłego na temat ich relacji.

Hyży przyznała, że bardzo trudno zniosła rozstanie z Grzegorzem, a także to, iż starała się nie dopuścić do rozwodu. Ostatecznie oboje uznali, że ich małżeństwo nie ma przyszłości.

Maja wspomnieniami wróciła do przeszłości i pierwszej płyty Hyżego, która została wydana w 2014 roku, krótko po ich rozstaniu. Kobieta nawiązała do treści piosenek swojego byłego, które tyczyły się jego życia prywatnego. Kobieta przyznała, że niektóre wersy odebrała bardzo personalnie, a słowa utworów Grzegorza doprowadziły ją do płaczu.

Wokalistka podkreśliła, że podczas rozwodu to dzieci dały jej siłę.

Swego czasu Grzegorz odniósł się do słów Mai na temat ich relacji i wydał oświadczenie, w  którym podkreślił, że dobro dzieci jest dla niego najważniejsze.

Maja Hyży: wiek, dzieci, partner

Maja Hyży urodziła się w grudniu w 1989 roku i pochodzi z Kołobrzegu. Sławę zyskała w 2013 roku, gdy wraz z ówczesnym mężem, Grzegorzem Hyżym, wzięła udział w programie muzycznym "X Factor". Odpadła w odcinku półfinałowym, zajmując czwarte miejsce. Z Hyżym doczekała się bliźniąt, ale ich związek zaraz po emisji odcinków show przeszedł do historii. 

Obecnie Maja związana jest z tajemniczym Konradem, z którym ma córkę Antonię, a teraz spodziewa się kolejnego dziecka.

Celebrytka prężnie rozwija swoje konta w mediach społecznościowych, a za pośrednictwem Instagrama chwali się życiem i komunikuje z fanami.

Zobaczcie również:

Maja Hyży przebiła rocznej córce uszy! "To my decydujemy, a nie wy"

Poród Rihanny tuż-tuż? Ciążowy brzuszek coraz większy

Olga Król z Top Model powiększyła usta. Jak zareagowali fani?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Hyży | Grzegorz Hyży
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy