Reklama

Reklama

Reklama

Maja Hyży przebiła rocznej córce uszy! "To my decydujemy, a nie wy"

Maja Hyży (32 l.) mimo ciąży nie zwalnia tempa. Kobieta występuje na scenie i aktywnie zajmuje się swoimi dziećmi. Niedawno Maja zaszokowała swoich fanów i pochwaliła się w sieci, że swojej rocznej córce przebiła uszy! Nie za wcześnie?

Maja Hyży (posłuchaj) już wkrótce po raz czwarty zostanie mamą. Celebrytka ochoczo prezentuje swoje ciążowe kształty, a zainspirowana stylem Rihanny postanowiła pokazać brzuszek na ściance. Młoda mama ma czas na kontakt z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, a także na opiekę nad pozostałymi dziećmi.

Reklama

Jakiś czas temu Maja pochwaliła się, że przebiła swojej rocznej córce uszy. Fani byli zaszokowani tą decyzją i skomentowali zachowanie celebrytki. Ta w wymowny sposób im odpowiedziała. 

Maja Hyży przebiła rocznej córce uszy! "To my decydujemy, a nie wy"

Maja Hyży i jej partner oczekują na przyjście na świat dziecka. Wokalistka jest już mamą 10-letnich bliźniaków oraz rocznej córki. 

W niedawno zamieszczonej relacji celebrytka zdradziła, że zdecydowała się przebić uszy najmłodszej latorośli, rocznej Tosi. 

Zwróciła się również do swoich fanek i wyjawiła, że taka decyzja należy do rodziców.

Ten temat bardzo poruszył inne mamy w internecie. Coraz częściej pojawiają się głosy, że nie powinno się decydować na taki krok, gdyż w przyszłości dziecko może nie chcieć mieć przebitych uszów. Kolejny powód do tego, aby nie robić kolczyków małym dziewczynkom to kwestia bólu, jaki towarzyszy podczas przebijania igłą. 

Maja Hyży: wiek, dzieci, partner

Maja Hyży urodziła się w 1989 roku i pochodzi z Kołobrzegu. Sławę zyskała w 2013 roku, gdy wraz z ówczesnym mężem, Grzegorzem Hyżym, wzięła udział w programie muzycznym "X Factor". Odpadła w odcinku półfinałowym, zajmując czwarte miejsce. Z Hyżym doczekała się bliźniąt, ale ich związek zaraz po emisji odcinków show przeszedł do historii. 

Obecnie Maja związana jest z tajemniczym Konradem, z którym ma córkę Antonię, a teraz spodziewa się kolejnego dziecka.

Celebrytka prężnie rozwija swoje konta w mediach społecznościowych, a za pośrednictwem Instagrama chwali się życiem i komunikuje z fanami.

Zobaczcie również:

Anna Lewandowska miała poważne problemy z zębami. Nosiła "incognito"

Karolina Bielawska nową Miss World! Historyczny dzień dla Polski

Karolina Gilon na tropie rysia!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Hyży

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy