Reklama
Reklama

Huczy o odejściu Holeckiej z TVP. Nerwowa reakcja gwiazdy "Wiadomości"

Wygląda na to, że Danuta Holecka, która była twarzą "Wiadomości" i TVP wkrótce pożegna się z widzami na dobre. Jak donoszą media, według niepotwierdzonych do końca informacji, ma odejść z telewizji 12 grudnia. Sama zainteresowana jak na razie lakonicznie odpowiada na pytania i nie podaje szczegółów.

Huczy o odejściu Holeckiej z TVP. Nerwowa reakcja gwiazdy "Wiadomości"

Danuta Holecka była ulubienicą TVP, która od 2015 stała się najbardziej rozpoznawalną twarzą "Wiadomości". Jak się okazało, niedługo pozostanie po niej puste miejsce w Telewizji Publicznej. Według jeszcze niepotwierdzonych informacji szefowa głównego wydania "Wiadomości" ma rozstać się z pracodawcą na naprawdę dobrych warunkach

Reklama

Po 15 października, kiedy Polacy zdecydowali o zmianach dla kraju, nawet Aleksandra Kwaśniewska wieszczyła szybki koniec kariery Holeckiej, a także samej TVP. Czyżby była córka prezydenta miała rację? Plotki, które właśnie rozniosły się po mediach, mogą zawierać element prawdy. Na pytanie o odejście, gwiazda "Wiadomości" reaguje nerwowo.

Holecka odchodzi z TVP? Nie chce, ale musi: "Dokumenty zostały już podpisane"

Jak podaje portal NaTemat, ich dwa niezależne od siebie źródła potwierdziły, że odpowiednie dokumenty o odejściu Holeckiej zostały już podpisane. Według portalu Danuta Holecka ma odejść już 12 grudnia za porozumieniem stron i z aż rocznym okresem wypowiedzenia!

Tak długi okres wypowiedzenia ma zapewnić bezpieczeństwo finansowe ulubienicy TVP, która trafiła do mediów przez przypadek

Holecka odchodzi z TVP? Zareagowała wyjątkowo nerwowo

Dziennikarze zapytali się Danuty Holeckiej, czy plotki o jej zwolnieniu są prawdziwe. Zareagowała wyjątkowo nerwowo.

"Poirytowana Holecka w pierwszych słowach rzuciła, że to bzdura. A potem stwierdziła, że jednak nie chce sprawy komentować i dodała, że możemy sobie pisać, co chcemy. Wyraźnie zdenerwowana podkreśliła, że nie ma obowiązku komukolwiek się tłumaczyć" - pisze portal NaTemat.

Czy to już koniec szefowej "Wiadomości" w TVP?

Zobacz też:

Holecka pośmiewiskiem na całą Polskę. Niewiarygodne, co pokazał Michał Szpak

Wyciekły zarobki prezenterów "Wiadomości". Te kwoty są pompowane z pieniędzy Polaków

Zaskakujące wieści o Holeckiej. Szefowa Wiadomości nieźle się obłowiła w TVP

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Danuta Holecka | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy