Reklama
Reklama

Hubert Urbański ujawnia tajemnicę swoich studiów. Nikt by nie zgadł, na jaki kierunek postawił po maturze!

Hubert Urbański (56 l.) zasłynął dzięki prowadzeniu programu "Milionerzy" i momentalnie podbił serca szerszej publiczności. Na co dzień jednak jest dosyć tajemniczą postacią i rzadko udziela wywiadów. Ostatnio jednak zdradził, na jaki kierunek studiów wybrał się po maturze. Nikt by się tego po nim nie spodziewał!

Hubert Ubrański szczerze o swojej edukacji

Hubert Urbański to uwielbiany przez fanów i fanki prowadzący popularnego programu "Milionerzy". Niemniej jednak, niewiele wiadomo o życiu prezentera. Bardzo dba o swoją prywatność i niechętnie udziela wywiadów. Rzadko można go również spotkać na czerwonym dywanie, czy ściance.

Ostatnio jednak z okazji Wielkanocy Hubert Urbański postanowił otworzyć się na temat swojego prywatnego życia. W rozmowie z "Gazetą Wyborczą" prezenter rozgadał się na temat swoich studiów. Prowadzący "Milionerów" z wykształcenia jest aktorem, ale to nie szkoła aktorska była jego pierwszym wyborem. Tuż po maturze wybrał się na Uniwersytet Warszawski, studiować... indologię! Udało mu się to dzięki znajomości języków obcych.

Reklama

Hubert Urbański wspomina jednak, że to nie były studia dla niego. Nie radził sobie, a w dodatku jedna z profesorek się na niego uwzięła. Jak dodaje - całkiem słusznie.

Zobacz też:

Młynarska oburzona kazaniem papieża Franciszka: "W***wiło mnie srogo"

Weronika Marczuk wie, jak umrze Putin? Przepowiednia ukraińskiej wróżki

Maryla Rodowicz odsłania nogi na Wielkanoc. Widać efekty operacji?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hubert Urbański
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy