Reklama
Reklama

"Honey Boo Boo" szykuje się do operacji zmniejszenia żołądka. Uwolni się od toksycznej matki?

Honey Boo Boo, a raczej Alana Thompson, to gwiazda dziecięcych konkursów piękności i amerykańskich reality-show. Dziewczyna niedługo skończy 16 lat i będzie mogła w końcu zawalczyć o swoje zdrowie. Alana przygotowuje się do operacji zmniejszenia żołądka, która ma pozwolić jej na normalne życie. Uwolni się od toksycznej matki?

"Honey Boo Boo" szykuje się do operacji zmniejszenia żołądka. Uwolni się od toksycznej matki?

Alana Thompson nigdy nie miała lekkiego życia. Jej uzależniona od narkotyków matka June Shannon, by zyskać upragnioną sławę, od najmłodszych lat zabierała małą "Honey Boo Boo" na amerykańskie konkursy piękności dla dzieci. Dziewczynka dorastała w świecie sztucznej opalenizny, tipsów i kusych strojów, by z czasem, pchana przez matkę, stać się młodą gwiazdą programów reality-show. Gdy jej matce odebrane zostały prawa rodzicielskie małą "Honey Boo Boo" zajęła się 19-letnia wówczas siostra.

Reklama

Dziś celebrytka walczy o swoją niezależność i uczy się "normalnego życia" z dala od telewizji i blasku fleszy. 16-latka podjęła ostatnio decyzję o poddaniu się zabiegowi zmniejszenia żołądka. Pulchna blondynka od najmłodszych lat borykała się z otyłością. Jak podał portal "OK!", Alana przygotowuje się do wizyty w nowojorskiej klinice, którą odwiedzi już w sierpniu.

Jak donosi portal TMZ, operacja "Honey Boo Boo" będzie słono kosztować, bo aż 13 tysięcy dolarów. By móc przystąpić do takiego zabiegu, dziewczyna musiała najpierw odpowiednio schudnąć. Jak podał portal - Alana ma ważyć 275 funtów (ok. 124 kg), a jej celem jest 150 funtów (ok. 68 kg). Na szczęście nastolatka ma wsparcie swojego chłopaka Darlina Carswella.

Zobacz też:

Tak Lewandowską przedstawili w FC Barcelona. Coś tu ewidentnie poszło nie tak

Gilon oburzona wyznaniem Pisarek. "Mówcie wszystko, a potem płaczcie, że nie macie prywatności"

Selfie godne celebrytki? Ucz się od Anny Lewandowskiej i Julii Wieniawy!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Honey Boo Boo | Alana Thompson
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy