Reklama
Reklama

Hołowczyc miał poważny wypadek. Jego BMW dachowało!

Krzysztof Hołowczyc (60 l.) miał bardzo groźny wypadek w okolicy Oleszna w województwie zachodniopomorskim, jak podało Radio Zet. Jego auto dachowało, ale na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Kierowca został jedynie pouczony, choć w przeszłości był już dwukrotnie zatrzymany z powodu przekroczenia prędkości.

Krzysztof Hołowczyc miał poważny wypadek w okolicy Oleszna w województwie zachodniopomorskim, jak poinformowało Radio Zet. 

Do zdarzenia doszło na leśnej drodze w niedzielę 16 października niedaleko rajdu Baja Drawsko Pomorskie 22 Final Edition, w którym brał udział. 

Krzysztof Hołowczyc miał wypadek

Jego samochód dachował i nie nadaje się do jazdy, na szczęście nikomu nic się nie stało. Jak donoszą media, służby powiadomił inny kierowca, który był świadkiem wypadku

Jako, że teren znajduje się pod kontrolą wojska, na miejsce przyjechał patrol Żandarmerii Wojskowej. Droga ma bowiem status poligonowej. 

Reklama

Funkcjonariusze policji zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu, jak informuje portal polsatnews.pl. Rajdowiec został też poddany badaniu na obecność alkoholu we krwi, ale był trzeźwy

Hołowczyc nie odniósł też żadnych obrażeń. Dziennikarz Mariusz Gierszewski opublikował w sieci zdjęcie rozbitego auta

Krzysztof Hołowczyc dwukrotnie zatrzymany za przekroczenie prędkości

Przypominamy, że Krzysztof Hołowczyc był już dwukrotnie zatrzymany za przekroczenie prędkości. W październiku 2013 roku kierowca nie przyjął mandatu (miał przekroczyć prędkość o 114 km na godzinę!), a w 2018 roku musiał pożegnać się z prawem jazdy na trzy miesiące

"Sytuacja w zasadzie banalna. Jedziemy sobie razem z Maćkiem Wisławskim do Polanicy na spotkanie z klientami pewnego dużego banku. Dojeżdżamy do Nowej Rudy, wspominając sobie nasze niegdysiejsze zwycięstwa odniesione tych okolicach. Jechaliśmy spokojnie, raczej nie szybciej niż 100 km/h" - opowiadał i tłumaczył, że nie zauważył znaku informującego o terenie zabudowanym. 

Zobacz też:

Krzysztof Hołowczyc miał wypadek. Interweniowała Żandarmeria Wojskowa

Krzysztof Hołowczyc znalazł sposób na drogą benzynę. Mówi, jak tankować taniej

Zaskakujące słowa Tomasza Lisa o aferze ze Stuhrem. Kolejny celebryta z taryfą ulgową od "elity"

Kevin Spacey odżegnał się od zarzutów. Nie przyznaje się do napaści seksualnej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Hołowczyc
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy