Reklama
Reklama

Helena Englert ucieka w popłochu przed znanym ojcem. Zaskakujące sceny

W poniedziałkowy wieczór w Teatrze Narodowym w Warszawie odbyła się premiera filmu "Znachor". Na wydarzeniu pojawił się tłum zaproszonych gości. Nie zabrakło też dyrektora teatru Jana Englerta z córką Heleną. Mogłoby się wydawać, że impreza się udała, jednak pewna kwestia była dość zadziwiająca. Helena nie chciała bowiem pozować z ojcem do wspólnych zdjęć. Czyżby miała na to wpływ jakaś rodzinna kłótnia?

Helena Englert chce zdobyć sławę

Helena Englert jakiś czas temu oficjalnie została absolwentką społecznej Akademii Teatralnej. W wielu wywiadach mówiła, że nie chce zawdzięczać sukcesu tylko i wyłącznie nazwisku, a swojej ciężkiej pracy. Okazuje się, że całkiem nieźle jej to wychodzi, ponieważ zagrała już w kilku filmach i serialach.

Niedawno Helena pojawiła się wraz z ojcem na premierze "Znachora". Jak opisuje "Fakt", podczas imprezy nie chciała jednak zapozować z nim do zdjęć.

Zobacz też: Światowa córka Englerta nie zostawiła suchej nitki na Polsce. Dostało się też niewyedukowanym Polakom

Reklama

Helena Englert nie chce pozować z ojcem do wspólnych zdjęć

Helena na premierze "Znachora" pojawiła się w towarzystwie znanego ojca Jana. Kiedy ta dwójka miała już zapozować fotoreporterom do zdjęć, młoda aktorka zrobiła coś, czego nikt się nie spodziewał. Englert uciekła w popłochu na widok obiektywu. Warto dodać, że 23-latka nie pojawiła się też na ściance podczas wydarzenia.

Dlaczego Helena Englert pojawiła się na premierze "Znachora"?

Helena Englert nie grała w filmie "Znachor". Dlaczego więc pojawiła się na oficjalnej premierze? Okazuje się, że dziewczyna jest przyjaciółką Ignacego Lissa, który wciela się w tym filmie w postać hrabiego Leszka Czyńskiego. Zapewne chciała być więc z nim w tej ważnej chwili.

Ignacy Liss i Helena Englert poznali się w Och-teatrze, kiedy pracowali wspólnie przy przedstawieniu "Władca much".

Zobacz też:

Helena Englert odcina kupony od sławy ojca? Reżyserka ją wydała!

Poruszające wieści o córce Englertów! Maria Sadowska ujawniła wstrząsającą historię o pigułce gwałtu

Helena Englert w śmiałych scenach seksu. Erotyczna "Pokusa" wstrząśnie Polską?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jan Englert | Helena Englert
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy