Reklama
Reklama

Harry wyjawił sekret z podróży poślubnej. Meghan nie będzie zadowolona, że o tym powiedział

Książę Harry wyjawił, jak wygląda jego życie w swojej autobiografii „Spare”. Royals nie ukrywa, że wspólnie z ukochaną są czarnymi owcami rodziny królewskiej, która od początku negatywnie odnosiła się do ich relacji. Zakochani w sobie Sussexowie bez względu na opinie innych, zorganizowali wymarzony ślub i podróż poślubną. Choć urlopu nie mogli się wprost doczekać, na miejscu spotkało ich wielkie rozczarowanie.

Meghan i Harry mieli nieudaną podróż poślubną

Książę Harry i Meghan Markle nie mieli łatwego początku jako para. Rodzinie Harry’ego przeszkadzało, że arystokrata wybrał za żonę hollywoodzką aktorkę, zupełnie nieprzygotowaną do pełnienia tak ważnej roli. Co więcej, rozwiedzioną i o wątpliwej reputacji. W pozytywnym odbiorze Meghan przeszkodził także jej konflikt z ojcem, o którym otwarcie napisał Harry w swojej biografii.

Reklama

Twierdzi tam, że jego ukochana bardzo przeżywała sytuacje z najbliższymi. Choć było jej ciężko, royalsi tylko dokładali jej zmartwień. Z relacji Harry’ego wynika, że jego bratowa, księżna Kate, nie mogła zrozumieć, dlaczego Meghan chce zorganizować ślub i wesele, skoro podobną uroczystość ma już za sobą.

Z tego względu żona Williama miała liczne pretensje do aktorki, a jej nastawienie było powodem wielu kłótni między paniami - w tym tej pamiętnej, w której przedmiotem sporu stała się sukienka księżniczki Charlotte. Przez przedślubną farsę Meghan i Harry żyli w napięciu, które odchorowali niedługo później:

"Nasz miesiąc miodowy był ściśle strzeżonym sekretem. Wyjechaliśmy z Londynu w samochodzie udającym furgonetkę firmy przeprowadzkowej, z oknami zasłoniętymi kartonami, i wybraliśmy się na dziesięć dni nad Morze Śródziemne. Jakże cudownie było się wyrwać, być nad morzem, na słońcu. Niestety, pochorowaliśmy się. Napięcie związane ze ślubem wykończyło nas" - napisał książę Harry w swojej biografii "Spare".

Meghan Markle nie nosi pierścionka zaręczynowego. W mediach aż huczy od plotek

Jak donosi "The Mirror", Meghan Markle nie założyła pierścionka zaręczynowego, który do tej pory zawsze nosiła na palcu, na galę Women of Vision Awards, na której odbierała nagrodę. Zagraniczne media upatrują w tym ostrzeżenia wobec ukochanego, które może wieszczyć kryzys w relacji pary.

Warto zaznaczyć, że błyskotka Meghan była znacząca. Należała do kolekcji księżnej Diany była zdobiona dwoma diamentami. Jeden z kamieni pochodził z Botswany, gdzie książę Harry i Meghan Markle odbyli pierwszą wspólną podróż - to tam ich przyjaźń przerodziła się w miłość.

Zobacz też:

Wielkie świętowanie w domu Meghan Markle i księcia Harry'ego. Tym razem nie musieli wybierać

Meghan Markle zauważona bez obrączki. "To jasny sygnał dla księcia Harry'ego"

Meghan i Harry nazwani "gwiazdami niskiej rangi". Celebryci z nich drwią

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama