Reklama

Reklama

Reklama

Harry i Meghan mają kryzys w związku? Z pomocą przyszła Oprah Winfrey

Książę Harry (37 l.) i Meghan Markle (40 l.) mają kryzys? Zagraniczne media donoszą, że w związku pary nie dzieje się najlepiej. Małżonkowie postanowili naprawić relację na wakacjach, a z pomocą przyszła ich przyjaciółka, Oprah Winfrey.

Meghan Markle i Książę Harry często goszczą w mediach, ale prasa nie zostawia na nich suchej nitki. W ostatnim czasie głośno było głównie o wnuku królowej Elżbiety II, który odmówił przylotu na nabożeństwo upamiętniające pierwszą rocznicę śmierci księcia Filipa. Jego zachowanie mocno poruszyło rodzinę królewską. Interweniować w jego sprawie miała jego kuzynka, Zara, a książę William miał dość zachowania brata i nie zaprosił go na swoje 40. urodziny. 

Reklama

Najwidoczniej te wydarzenia mocno odbiły się na relacji Sussexów. Małżonkowie mieli problemy w związku i w ich sprawie musiała interweniować sama Oprah Winfrey.

Książę Harry i Meghan Markle przeżywają kryzys? Relację chcą odbudować na wakacjach

Zagraniczne media podają, że ex royalsi mieli bardzo mało czasu dla siebie. Meghan rzadko pojawia się u boku męża, a także nie podróżuje z nim do Wielkiej Brytanii. Magazyn "Woman’s Day" dotarł do informatora, który uważa, że małżonkowie nie tak wyobrażali swoje życie w słonecznej Kalifornii.

Harry ma zaprzątać sobie głowę sprawami, które rozgrywają się w Wielkiej Brytanii. 37-latek w ojczyźnie ma sprawę sądową, która dotyczy jego roszczeń wobec ochrony rządowej, a Meghan skupia się na karierze.

Czarne chmury nad ich związkiem miała zauważyć też Oprah Winfrey. Przyjaciółka małżonków, w której programie postanowili oczernić i skompromitować rodzinę królewską, postanowiła interweniować w ich sprawie. 

Kobieta uważa, że para musi spędzić czas ze sobą, dlatego zaoferowała im gościnę na swoim górskim ranczo w Telluride w Kolorado. Wartość posiadłości prezenterki szacowana jest na ponad 25 milionów dolarów.

Myślicie, że pobyt w luksusie wpłynie zbawiennie na Meghan i Hary'ego, a także pomoże im w rzekomym kryzysie?

Meghan Markle i książę Harry: ślub, Wielka Brytania, Los Angeles

Książę Harry i Meghan Markle zaczęli spotykać się ze sobą latem w 2016 roku. Po krótkiej znajomości biuro księcia Walii ogłosiło zaręczyny Harry'ego i aktorki. 19 maja 2018 roku w Kaplicy Świętego Jerzego na Zamku Windsor para zawarła związek małżeński w kościele anglikańskim.

Po ślubie para książęca zamieszkała w Nottingham Cottage w Pałacu Kensington w Londynie, ale życie na świeczniku było dla nich męczące i zdecydowali się opuścić rodzinę królewską i przenieść się do Stanów Zjednoczonych. 

Małżonkowie obecnie mieszkają w Kalifornii. Sussexowie wraz z dziećmi: Archim i Lilibet mieli nadzieję osiąść w cichej i spokojnej dzielnicy, dlatego za miejsce docelowe obrali prestiżową okolicę w Santa Barbara. Ostatecznie zostali mieszkańcami Montecito, a na podwórku hodują kurczaki! 

Sussexowie w 2020 roku założyli również fundację Archewell. Jest to organizacja non-profit, której celem jest wsparcie społeczności lokalnych i globalnych.

Zobaczcie również:

Candy Girl niczym Magda Mielcarz. Mają tego samego chirurga?

Kalczyńska za ten komentarz prawie straciła pracę w TVN! Wylądowała na dywaniku u szefa

Celebrytka przechadza się po ogrodzie w samej bieliźnie. Te zdjęcia podnoszą puls!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | książę Harry | Oprah Winfrey

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy