Reklama

Reklama

Reklama

Kalczyńska za ten komentarz prawie straciła pracę w TVN! Wylądowała na dywaniku u szefa

Anna Kalczyńska opowiedziała o sytuacji sprzed dwóch lat, gdy prawie straciła pracę w telewizji. Za jeden niefortunny komentarz wylał się na nią hejt, a szefostwo stacji wezwało ją na poważną rozmowę.

Anna Kalczyńska od lat związana jest ze stacją TVN. W 2002 roku dołączyła do TVN24 i prowadziła magazyn Studio Europa. Od 2014 jest współprowadzącą Dzień Dobry TVN i towarzyszy jej Andrzej Sołtysik.

Anna Kalczyńska zaliczyła ogromną wpadkę

Ostatnio Anna Kalczyńska wyznała w wywiadzie, że praca w porannym programie TVN nie zawsze była prosta. Zdarzały się wpadki i momenty, gdy myślała, że będzie musiała pożegnać się ze stacją. Dwa lata temu, podczas prezentowania wyników rankingu najpiękniejszych męskich twarzy, dziennikarka pokusiła się o komentarz, za który wylał się na nią hejt. 

Reklama

Anna Kalczyńska oceniła twarz koreańskiego muzyka k-pop Jungkooka, jako mało męską. Jej słowa uznano za przejaw rasizmu i ksenofobii, a w sieci wybuchła prawdziwa burza. Na Twitterze dziennikarki dziennie pojawiało się kilka tysięcy komentarzy oburzonych internautów i to nie tylko z Polski, ale z całego świata. Co więcej, nie były to jedynie nieprzyjemne docinki... Prezenterce grożono nawet śmiercią. 

Anna Kalczyńska prawie straciła pracę w TVN

Kalczyńska nie umiała odnaleźć się w tej sytuacji, to była dla niej nowość. Dlatego zwróciła się z prośbą o wsparcie specjalisty. Miała również poważną rozmowę z szefostwem stacji TVN, a jej kariera w telewizji wisiała na włosku.

Ta sytuacja nauczyła Annę Kalczyńską, by uważniej dobierać słowa. Dodała, że nie chciała wtedy nikogo urazić i nigdy nie drwiła z czyjejś odmienności. Teraz stara się wystrzegać wartościujących komentarzy i krytyki. 

***

Zobacz także:

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz pokazali zdjęcia ze ślubu. Taką suknię miała panna młoda

Finał "Love Island. Wyspa Miłości". To oni wygrali miłosne show! Takich emocji jeszcze nie było

Marcin Hakiel spędza weekend z dziećmi. Pokazał córkę! "Selfie z koalą"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Kalczyńska | "Dzień Dobry TVN"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy