Reklama
Reklama

Candy Girl niczym Magda Mielcarz. Mają tego samego chirurga?

Candy Girl to jedna z tych wokalistek, która po kilku hitach zakończyła swoją karierę. Sprawdźcie, jak zmieniła się przez ponad 10 lat. Jest niesamowicie podobna do modelki Magdy Mielcarz.

Barbara Hetmańska (35 l.), czyli Candy Girl na swoim koncie ma takie piosenki jak "Lick It" czy "Yeah". Popularna ponad 10 lat temu artystka nie zrobiła jednak wielkiej kariery w polskim show-biznesie.

Jednak to rok 2012 należał do niej. To właśnie w tym czasie regularnie pojawiała się na imprezach branżowych, a także brała udział w programach telewizyjnych. Wielu fanów nazywało ją nawet polską Lady Gagą.

Reklama

Candy Girl wygląda jak Magda Mielcarz

Candy Girl po wydaniu dwóch albumów zrezygnowała z kariery muzycznej. Celebrytka odcięła się na jakiś czas z brylowania w show-biznesie. Gdy po kilku latach wróciła była totalnie odmieniona. Mocny makijaż i kolorowe stylizacje zniknęły.

Barbara Hetmańska obecnie wygląda jak siostra bliźniaczka Magdy Mielcarz. Nie wiadomo czy to zasługa chirurga plastycznego, czy delikatnego makijażu i diety odchudzającej.

Candy Girl w wielu wywiadach przyznawała się do stosowania diety, jednak czy miała ona aż tak duży wpływ na zmianę rysów twarzy celebrytki?

Candy Girl, czyli kim jest Barbara Hetmańska?

Barbara Hetmańska urodziła się 29 listopada 1986 roku w Katowicach. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia. W wieku 5 lat zdobyła główną nagrodę na Festiwalu Piosenki Dziecięcej. W 2008 roku wystąpiła w teledysku K.A.S.Y.

W 2009 roku wzięła udział w konkursie Premiery na 46. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Z kolei w 2010 z piosenką "Lick It" wzięła udział w Bydgoszcz Hit Festiwal 2010. Ten rok był dla niej niesamowicie udany, ponieważ wyjechała do Chin, gdzie zagrała ponad 30 koncertów.

2013 rok również był dla Hetmańskiej dobry, ponieważ została gospodynią programu Viva Polska "Randka się opłaca". W 2014 roku wraz z siostrą stworzyła markę Barracuda Wear.

Zobacz też:

Finał "Love Island. Wyspa Miłości". To oni wygrali miłosne show! Takich emocji jeszcze nie było!

Kalczyńska za ten komentarz prawie straciła pracę w TVN! Wylądowała na dywaniku u szefa

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Candy Girl
Reklama
Reklama
Reklama