Reklama
Reklama

Candy Girl twierdzi, że nie ma romansu z Jakubem Rzeźniczakiem

Candy Girl (32 l.) zabrała głos w sprawie swojego romansu z Jakubem Rzeźniczakiem (32 l.).

Media plotkarskie doniosły ostatnio, że Jakub Rzeźniczak półtora miesiąca temu odszedł od żony Edyty Zając i związał się z "drugoligową piosenkareczką" Basią Hetmańską znaną jako Candy Girl.

Para pojawiła się ostatnio na meczu Polski z Izraelem. Do tego Edyta na Instagramie przestała obserwować męża! 

Głos w końcu postanowiła zabrać sama Hetmańska, tłumacząc, że o żadnym romansie mowy być nie może. Owszem, zna się z Rzeźniczakiem od kilku lat, ale nie łączy ich bliższa znajomość.

"To są tak absurdalne doniesienia, że jak ja je dziś zobaczyłam, to myślałam, że padnę. To jest wyssane z palca" - powiedziała Plejadzie.

Reklama

"Znamy się od wielu lat, bo przecież są te różne branżowe imprezy, na których widują się różne gwiazdy i to stamtąd się znamy. To nie jest tak, że poznałam go przed chwilą. Ja nie z nim przyszłam na ten mecz. Jego prywatne problemy absolutnie mnie nie interesują. Na meczu było wielu innych mężczyzn, z którymi też rozmawiałam, a jakoś do niego mnie przyczepili. Jestem tym zażenowana. Zaraz wyjdzie, że jestem nie wiadomo jakim człowiekiem, który go od żony odciąga czy coś, a to nieprawda. Absolutnie nie jestem z nim w żadnym związku" - dodała.

Pewne jest jedno: dzięki plotkom o rzekomym romansie wiele osób po raz pierwszy usłyszało o niejakiej Candy.

***

Zobacz więcej materiałów:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Candy Girl | Jakub Rzeźniczak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy