Reklama

Reklama

Reklama

Hanna Lis zganiona na Twitterze. "Koleżankę która przyjmuje łoże i mężczyznę swojej przyjaciółki..."

Hanna Lis (47 l.) chyba nie spodziewała się takiej riposty. Dominik Tarczyński (38 l.) w odpowiedzi na jej komentarz wypomniał jej skandal, jaki wzbudził jej związek z Tomaszem Lisem (51 l.)! W punkt? A może przesadził?

Dominik Tarczyński, poseł na Sejm z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, aktywnie włączył się w akcję "#DrugaZmiana". Jej celem miało być wskoczenie na szczyt trendów na Twitterze. Internauci, którzy do niej dołączyli, dodawali m.in. wpis o treści: "Jestem z #DrugaZmiana Pilnuję Polski!". 

Zadanie zostało wykonane. "Wyśmiewali nas to zobaczyli, że nie trolle ale realni ludzie" - cieszył się polityk. 

Inicjatywa chyba nie spodobała się Hance Lis, żonie Tomasza. Dała tego wyraz w komentarzu i doszło do przepychanki słownej między nią a Tarczyńskim.

Reklama

Nawiązał tym samym oczywiście do zdarzenia sprzed lat, kiedy to Hanna była świadkiem na ślubie Tomasza Lisa i Kingi Rusin. Jak wiemy, później mężczyzna rzucił dziennikarkę i związał się z obecną żoną.

Jednak przytoczona wymiana zdań nie zakończyła dyskusji między Lisową a Tarczyńskim. Dziennikarka nie dała za wygraną, a i polityk chyba nie miał zamiaru odpuścić.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis | Dominik Tarczyński

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy