Reklama
Reklama

Hanna Lis zaczyna nowy etap w życiu! Pomaga jej przyjaciółka!

Hanna Lis (47 l.) zaczyna nowy etap w swoim życiu. W trudnych chwilach wspiera ją bogaczka Joanna Przetakiewicz (50 l.). Była Kulczyka pomoże jej znaleźć nowego faceta?

Informacje o rozstaniu Lisów zelektryzowała opinię publiczną w naszym kraju. 

Hanna nie potwierdziła tego wprost, ale przyznała, że nie mieszka już w willi Tomka w Konstancinie. 

Jak dowiedział się "Super Express", w przeprowadzce niezwykle pomocna była jej przyjaciółka, Joaśka Przetakiewicz, która zapewniła jej tymczasowy dach nad głową! 

"Hanna po wyprowadzce od Tomka zamieszkała u Joanny. To ona była dla niej największym wsparciem" - zdradził informator tabloidu. 

Była Kulczyka przekonuje, że rozumie przez co przechodzi teraz jej przyjaciółka. 

"Najlepsze, co możemy zrobić w takiej sytuacji to nie oceniać. Czasami tak się życie układa, że trzeba podejmować bardzo trudne i bolesne decyzje. To bardzo ciężkie chwile, wiem, bo sama przez to przechodziłam" - wyznała milionerka. 

Reklama

Hanka mieszkała u przyjaciółki na czas remontu jej mieszkania na warszawskim Powiślu. Fachowcy szybko się uwinęli, dzięki czemu dziennikarka mogła już zacząć nowy etap w życiu. 

"To jest mój azyl, dobrze się tutaj wraca po pracy, dobrze się tutaj czuję" - cieszy się Hanna.

Czy w wyremontowanym apartamencie znajdzie się miejsce dla nowego mężczyzny? W tym zapewne też mogłaby pomóc przyjaciółka. 

W końcu Przetakiewicz ma rewelacyjną rękę do facetów. Przed laty uwiodła najbogatszego Polaka, a od jakiegoś czasu spotyka się z kolejnym milionerem z Londynu. 

***

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy