Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Joanna Przetakiewicz: ukochany nadal ją zaskakuje!

Joanna Przetakiewicz (50 l.) w końcu od rozstania, a potem od śmierci Jana Kulczyka (+ 65 l.), ułożyła sobie życie u boku innego mężczyzny, a ten nie przestaje jej zaskakiwać.

Najpierw w ogóle nie chciała komentować nowego związku i prasa mogła snuć tylko domysły na temat, kim jest nowy ukochany projektantki.

Reklama

Po związku z Janem Kulczykiem sporo czasu zajęło jej to, by ułożyć swoje życie na nowo i zaufać innemu mężczyźnie, niż Jan. Udało się to pewnemu bogaczowi, który na co dzień mieszka w Londynie i to właśnie dlatego tam Joanna Kupiła apartament.

Od tego czasu Aśka po prostu rozkwita i promienieje. Wyjawiła także więcej szczegółów na temat jej nowego związku. Okazuje się, że wybranek Joanny kocha ją rozpieszczać i zaskakiwać.

Najpierw sprawił jej 1001 róż, które wręcz zalewały całe mieszkanie Przetakiewicz, a teraz zaskoczył ją... balonami! Tym razem gwiazda także pochwaliła się niespodzianką na swoim profilu w mediach społecznościowych.

"Szczerze mówiąc niełatwo mnie zaskoczyć. Ale znowu się udało. Totalnie! Najpierw 1001 róż teraz balony. Kochane moje, jeśli dopadają Was czasami wątpliwości, że mężczyznom się dzisiaj nie chce, że się boją etc. to ja Wam mówię, ze to nieprawda!" - napisała rozradowana Joasia.

Trzeba przyznać, że niespodzianki tajemniczego partnera projektantki robią wrażenie i Aśka musi być wniebowzięta.

Ciekawe, czy w końcu zdecyduje się pokazać światu swojego wybranka, czy jednak pozostanie on anonimowy. 

***


Dowiedz się więcej na temat: Joanna Przetakiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje